y<ucL^^> Bijlage, doelstellingen uitbesteden beheer gemeentelijk onroerend goed aan Woonfriesland 1verder professionaliseren van het beheer van het woningbezit; 2. specialisatie bij het beheer, de noodzaak tot een grotere efficiency en de uitbreiding van de dienstverlening; 3. de gemeente Vlieland wenst de eigendom van het gemeentelijk woningbezit voorlopig te behouden. 4. Corporatieholding Friesland zal zich inspannen om een Raad van Advies te formeren met een zodanig maatschappelijke binding met het eiland Vlieland, dat van haar verwacht mag worden dat zij naar behoren adviseert over de op het eiland Vlieland gewenste volkshuisvestelijke prestaties. 5. De opdracht van gemeente aan WoonFriesland bestaat verder uit: administratief en financieel beheer, waaronder: 1de huuradministratie, huurincasso, huuraanmaning en alle werkzaamheden die daarmee verband houden; 2. de administratieve verwerking van de woningtoewijzing en de beëindiging van huurovereenkomsten van huur en verhuur; 3. het verrichten van alle administratieve werkzaamheden die verband houden met en/of voortvloeien uit de automatisering van een of meerdere woningbeheer activiteiten van de gemeente Vlieland; 4. het ten behoeve van de gemeente Vlieland voeren van de financiële administratie en het opstellen van de jaarrekening met toelichting en de overige documenten welke van een toegelaten instelling worden verlangd; 5. het ten behoeve van de gemeente Vlieland verzorgen van de informatie die door een toegelaten instelling aan externe partijen dient te worden verstrekt; 6. het zodanig zorgdragen voor de controle van de administratie, de jaarrekening en dergelijke door een accountant - ter keuze van de gemeente Vlieland - dat kan worden voldaan aan het Besluit beheer sociale huursector; 7. het ten behoeve van de gemeente Vlieland opstellen van kwartaalrapportages, jaarlijkse en meerjaarlijkse integrale begrotingen betrekking hebbende op de ten aanzien van het woningbezit van de gemeente Vlieland te verrichten werkzaamheden met toelichting op de liquiditeitspositie; 8. het verzorgen van de benodigde werkzaamheden met betrekking tot financiering, cashmanagement, treasury- en leningbeheer; 9. het inrichten en bijhouden van een geordend archief en een postverwerkingssysteem; 10. het beheren van de verzekeringsportefeuille ten behoeve van het woningbezit van de gemeente Vlieland. technisch beheer, waaronder: 1het maken van onderhoudsplanningen; 2. het maken van onderhoudsbegrotingen; 3. het verrichten van alle werkzaamheden welke nodig zijn voor een adequate voorbereiding van onderhoudswerkzaamheden; 4. het houden van toezicht; 5. het verzorgen van de benodigde (onderhouds)administratie; 6. het registeren en inventariseren van klachten van huurders c.q. bewoners; 7. het in behandeling nemen van klachten; 8. de administratie van de levering van goederen en diensten die verband houden met de huur en verhuur van het woningbezit van de gemeente Vlieland; 9. het verrichten van alle administratieve werkzaamheden die verband houden met en/of voortvloeien uit werkzaamheden op het gebied van nieuwbouw, onderhoud, woning- en wijkverbetering, sanering of afbraak van woningbezit van de gemeente Vlieland; werkzaamheden inzake beleidsvorming, waaronder: 1het voorbereiden en uitwerken van de jaarlijkse huuraanpassingen; 2. het voorbereiden, ontwikkelen en realiseren van projecten op het gebied van nieuwbouw, renovatie, vervangende nieuwbouw, rehabilitatie en herstructurering ten behoeve van het woningbezit van de gemeente Vlieland.

Raadsnotulen | 2008 | | pagina 21