2 Verordening programmaraad Castel Friesland Verordening raadgevend correctief referendum Als gevolg van het vervallen van de Tijdelijke Referendumwet per 1 januari 2005, is ook de verordening raadgevend correctief referendum komen te vervallen. Verordening inzake subsidiëring van godsdienstonderwijs en levensbeschouwelijke vormingsonderwijs aan de openbare scholen in de gemeente Vlieland 1987 Deze verordening kan worden ingetrokken omdat de beschikbare financiële middelen zijn uitgeput en geen voornemen bestaat om nieuwe gelden voor de uitvoering van de verordening beschikbaar te stellen. Verordening Tweede woning Vervallen als gevolg van de inwerkingtreding van de Huisvestingsverordening 2001 Procedureverordening planschade 1999 Vervallen als gevolg van de wijzigingswet planschade van 1 september 2005 en vervangen door de procedureregeling planschadevergoeding 2005. De teksten van de verordeningen waarvan wordt voorgesteld deze in te trekken kunnen op verzoek worden ingezien bij de griffier. Het intrekken van de hiervoor genoemde verordeningen heeft geen financiële gevolgen. Aan de intrekking van de verordeningen zitten ook geen juridische risico's. De verordeningen worden in de praktijk niet meer toegepast en bestaan nog slechts formeel. De intrekking van de verordeningen past binnen het project "decentrale regelgeving". Het besluit om de hiervoor genoemde verordeningen in te trekken zal gepubliceerd worden in het gemeentelijk informatiebulletin "Uit 't Kastje". Voorstel: De onderstaande verordeningen in te trekken: kampeerverordening; drank- en horecaverordening; verordening op de gemeentelijke identiteitskaart; verordening bevordering doorstroming huurders goedkope naar duurdere woningen; verordening financieringsregeling huisvesting ambtenaren gemeente Vlieland 2000; subsidieverordening stads- en dorpsvernieuwing; verordening inzake behandeling bezwaarschriften ingevolge de Wet Arob; spaarverordening 1969 gemeente Vlieland; uitkeringsverordening vrijwillig vervroegd uittreden personeel gemeente Vlieland; verordening programmaraad Castel Friesland; verordening raadgevend correctief referendum; verordening inzake subsidiëring van godsdienstonderwijs en levensbeschouwelijk vormingsonderwijs aan de openbare scholen in de gemeente Vlieland 1987; verordening tweede woning; procedureverordening planschade 1999 Oost - Vlieland, Burgemeester en wethouders van Vlieland, de secretaris, de burgemeester, Ir. B.W. Weber-Meijerhof B.A.H. Galama

Raadsnotulen | 2008 | | pagina 41