ytuc^y Verslag van de openbare vergadering van de Raad der gemeente Vlieland, maandag 31 oktober 2005 voorzitter. mevrouw B.A.H. Galama Griffier. de heer R A. Lanting Aanwezig de leden De heer A. Kriesch Mevrouw J.H.E.M. De Leng De heer T. Oosterbaan De heer P.D. Visser De heer K. Sannes De heer G. Veenstra De heer J. Zuidenga De heer W. Gieles De heer C. Potiek WD WD WD WD Algemeen Belang Vlieland Algemeen Belang Vlieland Algemeen Belang Vlieland PvdA PvdA Op uitnodiging aanwezig mevrouw M.F. van Randen-Horjus wethouder Met kennisgeving afwezig de heer F.E. Westers wethouder Notuliste: Mevrouw J. de Jager 1 Opening/vaststellen agenda De voorzitter opent om 15.05 uur de vergadering. Zij stelt voor punt 7 van de agenda te splitsen in punt 7A, de algemene beschouwingen en punt 7B, het vaststellen van de begroting. De agenda wordt aldus vastgesteld. 2 Mededelingen De voorzitter deelt mee dat de wethouder financiën de heer Westers door ziekte niet aanwezig kan zijn. De burgemeester en de wethouder zullen proberen toch de vragen zo goed mogelijk te beantwoorden. 3 Vragenuurtje Er zijn geen vragen. 4 Spreekrecht burgers Van de publieke tribune hebben zich geen insprekers gemeld. 5 Vaststellen notulen raadsvergadering 10 oktober 2005 Tekstueel: geen opmerkingen Inhoudelijk: Naar aanleiding van bladzijde 7 punt 11 zegt de heer Oosterbaan dat hier bedoeld is dat het advies van het bureau gevolgd wordt om geen planschade uit te keren. De voorzitter zegt toe dat de zin gewijzigd zal worden. De heer Potiek vraagt of er al stappen zijn ondernomen in verband met het legaat van mevrouw Kat. De voorzitter antwoordt dat dit nog niet is gebeurd, eerst zal in het seniorenconvent afgestemd moeten worden hoe het raadplegen van de bevolking vorm gegeven wordt. 1 Van 17

Raadsnotulen | 2005 | | pagina 1