ycce 1 van 18 Notulen van de openbare vergadering van de gemeenteraad van Vlieland d.d. 27 oktober 2004 Aanwezig: R.D. van der Mark, voorzitter R. A. Lanting, griffier, W A. Gieles, J.H.E.M. De Leng, A A. Kriesch, C.J.M. Potiek, K. Sannes, G. Veenstra, P D. Visser, J. Zuidenga, raadsleden M.F. Van Randen-Horjus, F E. Westers, wethouders Met kennisgeving afwezig: T.C. Oosterbaan 1. Opening en vaststellen agenda. De voorzitter opent om 15.00 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. Toegevoegd onder punt 8 op de agenda wordt de verklaring van de raad t.a.v. de commissie Meijer, daarna wordt doorgenummerd 2. Mededelingen. De voorzitter deelt mee dat voorafgaande aan de schorsing de heer Hummelen van Staatbosbeheer de gelegenheid krijgt een boekwerk aan te bieden aan de raad. De griffier deelt mee dat de heer Oosterbaan afwezig is. 3. Vragenuurtje De heer Potiek zegt dat er een paar jaar geleden een bedrag is opgenomen voor het opknappen van het sportterrein. Hij vraagt naar de stand van zaken. De wethouder de heer Westers zegt dat dit zou gebeuren in overleg met Staatsbosbeheer, maar dat er van die kant niets is vernomen. De voorzitter zegt een schriftelijk antwoord toe. De heer Gieles zegt dat het paadje tussen de sporthal en de Lutinelaan opgeknapt zou worden maar hier is nog niets gebeurd. De voorzitter zegt ook hier een schriftelijk antwoord toe. 4. Spreekrecht burger Niemand van de publieke tribune heeft zich gemeld. 5. Notulen raadsvergadering 13 september 2003 Tekstueel: geen opmerkingen Naar aanleiding van: Naar aanleiding van bladzijde 4, zegt de heer Gieles dat de motie van Oss niet zou worden onderschreven omdat deze inmiddels was achterhaald, maar dit blijkt niet zo te zijn. De voorzitter zegt hierop terug te zullen komen. Naar aanleiding van bladzijde 8 zegt de heer Visser dat zijn fractie nog steeds struikelt over het 'permanente' gebruik dat Doeksen wil hebben van de los- en laadinrichting. De voorzitter zegt hier tijdens de begrotingsbehandeling op terug te zullen komen. Vervolgens worden de notulen van 13 september 2004 ongewijzigd vastgesteld. 6. Ingekomen stukken Naar aanleiding van de besluitenlijst van burgemeester en wethouders van 13 september punt 11 zegt de heer Veenstra dat alles staat of valt met handhaving door de politie. De voorzitter zegt dat de heer Veenstra daar gelijk in heeft. Naar aanleiding van de besluitenlijst van burgemeester en wethouders van 22 september punt 19 zegt de heer Kriesch dat het strijdig gebruik van Dorpsstraat 63/65 al een aantal malen voorbij is gekomen in de besluitenlijsten en hij vraagt wat hier aan de hand is.

Raadsnotulen | 2004 | | pagina 1