Raadsvergadering 15 december 2003 Agendapunt 5 Onderwerp Ingekomen stukken gemeente Lijst van ingekomen stukken: 1. B&W besluitenlijsten d.d. 12, 18 en 25 november 2003. 2. Brief van het Platform Aardkundige Waarden. 3. Brieven van de Waddenvereniging. 4. Brief van het Ministerie van SZW inzake handreikingen Wet Werk en Bijstand. 5. SZW-gids; webwijzer voor gemeenteloket.szw.nl nummer 10 november 2003. 6. Brief van de Raad voor de Wadden. 7. Bekendmaking behandeling beroep bij RvS inzake bestemmingsplan buitengebied. 8. Nieuwsbrief provincie Fryslan inzake zelfevaluatie gemeenten. 9. Nieuwsbrief van de provinciale stuurgroep voor bibliotheekvernieuwing. 10. Uitgave van de provincie Fryslên over plattelansprojecten Waddeneilanden. 11.1e begrotingswijziging 2004 en de begroting 2004 van de Gemeenschappelijke regeling van het werkvoorzieningschap Fryslan-West. 12. Motie van de gemeenteraad van Dalfsen inzake de gekozen burgemeester. 13. Motie van de gemeenteraad van Terschelling inzake de voorgenomen inkrimping taken van de vaarwegmarkeringsdienst. 1De voorzitter stelt uw raad voor de onder punt 1 t/m 10 genoemde punten voor kennisgeving aan te nemen en de afdoening daarvan in handen te stellen van het college. 2. Ten aanzien van punt 11 (1 e begrotingswijziging) stelt de voorzitter voor hiermee in te stemmen en daarvan mededeling te doen aan het dagelijks bestuur. 3. Ten aanzien van de motie van de gemeenteraad van Dalfsen stelt de voorzitter voor de beraadslagingen in het kabinet af te wachten alvorens een definitief standpunt in te nemen. 4. Tot slot stelt de voorzitter voor ten aanzien van de motie van de gemeenteraad van Terschelling adhesie te betuigen.

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 3