gemeente De raad van de gemeente Vlieland; Gelezen het voorstel van het college van burgemeester en wethouders tot wijziging van de gemeenschappelijke regeling van de Dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheid Noardwest Fryslan; Overwegende dat de gemeenten Het Bildt, Franekeradeel, Harlingen, Menaldumadeel en Vlieland in 1998 een gemeenschappelijke regeling zijn aangegaan, waarbij gemeentelijke taken op het terrein van de sociale zekerheid, de reïntegratie van werkzoekenden in het arbeidsproces en het treffen van voorzieningen voor gehandicapten (vervoers-, woon- en rolstoelvoorzieningen) zijn overgedragen aan de gemeenschappelijke regeling van de Dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheid Noardwest Fryslan; Overwegende dat er sindsdien een aantal regelingen op de genoemde terreinen aan de gemeenschappelijke regeling zijn overgedragen, waarbij het van belang is om deze expliciet op te nemen in de gemeenschappelijke regeling; Overwegende dat naar verwachting per 1 januari 2004 de Wet Werk en Bijstand wordt ingevoerd en dat het gewenst is dat het uitvoeren daarvan - zowel voor wat betreft het inkomensdeel als het werkdeel - wordt overgedragen aan de gemeenschappelijke regeling; Overwegende dat de bepalingen omtrent de bestuurssamenstelling van de gemeenschappelijke regeling niet in overeenstemming zijn met de gewijzigde artikel 13 van de Wet gemeenschappelijke regelingen; Overwegende dat het gewenst is te regelen dat het werkgeverschap bij dienstbetrekkingen op grond van de Wet Inschakeling Werkzoekenden niet wordt overgedragen aan de gemeenschappelijke regeling; Gelet op de bepalingen van de Wet gemeenschappelijke regelingen; Besluit vast te stellen de bijgaande gewijzigde gemeenschappelijke regeling van de Dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheid Noardwest Fryslan conform bijgaand concept, onder gelijktijdige intrekking van de huidige gelijknamige gemeenschappelijke regeling, ingaande de datum van inschrijving in het register van Gedeputeerde Staten ingevolge artikel 27 lid 2 van de Wet gemeenschappelijke regelingen. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van de gemeenteraad van Vlieland d.d. 24 november 2004 de griffier de voorzitter R.A. Lanting R.D. Van der Mark

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 39