Raadsvergadering 30 juni 2003 Agendapunt 13 Onderwerp Benoeming bestuursleden stichting Flidunen Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, de heer Sannes en Vrielink hadden als vertegenwoordigers namens de gemeente Vlieland zitting in het bestuur van de stichting Flidunen. De heer Vrielink heeft reeds in april 2002 schriftelijk aangegeven zijn bestuursfunctie wegens het beëindigen van zijn raadslidmaatschap neer te leggen. Op grond van artikel 6 van de statuten van de stichting Flidunen eindigt het lidmaatschap onder meer indien een bestuurslid niet meer fungeert als lid van de gemeenteraad. In de raad van 29 april 2002 is voorgesteld twee nieuwe leden in het bestuur van Flidunen te benoemen. Het voorstel inzake deze benoeming is destijds aangehouden. Nadien zijn er geen nieuwe bestuursleden namens de gemeente meer benoemd in het bestuur. De heer Sannes heeft weliswaar nog steeds zitting in het bestuur maar een formele benoeming door uw raad ontbreekt. Bij schrijven van 25 april jongstleden heeft het bestuur van de stichting Flidunen verzocht te voorzien in de vacature ontstaan door het vertrek van de heer Vrielink. Op grond van artikel 4 van de statuten van Flidunen dienen twee leden van het bestuur lid te zijn van de gemeenteraad. Behalve een benoeming voor de vacature Vrielink dient ook het bestuurslidmaatschap van de andere vertegenwoordiger uit de gemeenteraad, de functie die nu al door de heer Sannes wordt ingenomen, geformaliseerd te worden. Wij stellen uw raad voor in beide vacatures te voorzien door de benoeming van twee nieuwe bestuursleden uit uw midden. Gelet op het feit dat de heer Sannes nog deel uit maakt van het bestuur stellen wij u voor hem te herbenoemen. Voor wat betreft de opvolging van de heer Vrielink stellen wij u voor de heer T.C. Oosterbaan te benoemen in het bestuur. Oost-Vlieland, 20 mei 2003 Burgemeester en wethouders van Vlieland, R.D. van der Mark, burgemeester mr B.P. Oosthoek, secretaris

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 34