De raad van de gemeente Vlieland; Gelezen: het voorstel van het college van burgemeester en wethouders d.d. 21 mei 2003; Gelet op: de bepalingen in de wegenverkeerswet 1994, het reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 (RW), het besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) Besluit en de Algemene wet bestuursrecht; Overwegende: Op grond van artikel 15, eerste lid van de Wegenverkeerswet 1994 moet een verkeersbesluit worden genomen voor de plaatsing of verwijdering van de in artikel 12 van het BABW genoemde verkeerstekens, alsmede voor de onderborden voor zover daardoor een gebod of verbod ontstaat of wordt gewijzigd. Uit het oogpunt van: - het verzekeren van de veiligheid op de wegenverkeerswet - het beschermen van de voetgangers, weggebruikers en passagiers - het minimaliseren van overlast voor alle belanghebbenden Is het gewenst om: De veiligheid van voetgangers te bevorderen alsmede schade aan het wegdek te beperken door het aanwijzen van een voetpad aan de westzijde van de Badweg vanaf de kruising met de Willem de Vlaminghweg tot aan de kruising met de Kampweg. Gehoord: Overeenkomstig artikel 24 van het BABW is overleg gepleegd met de korpschef van de politie Vlieland. Besluit: door plaatsing van het bord G7 (voetpad) van bijlage 1 van het RW 1990 het pad gelegen aan de westzijde van de Badweg, vanaf de kruising met de Willem de Vlaminghweg tot aan de kruising met de Kampweg te bestemmen als voetpad. Aldus besloten door de raad voornoemd in zijn openbare vergadering van 30 juni 2003. de griffier de voorzitter R.A. Lanting R. D. van der Mark

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 33