Deze kosten kunnen geheel of gedeeltelijk worden doorberekend aan de afnemers, (van detailhandel, aannemers, goederentransport). Het is op voorhand moeilijk aan te geven hoe groot het kostenverhogend effect zal zijn. Gehoord: Overeenkomstig artikel 24 van het BABW is overleg gepleegd met de teamchef van de politie Vlieland. Bij schrijven van 6 juni 2003 is door de teamchef aangegeven dat er geen bedenkingen tegen de voorgestelde verkeersmaatregelen zijn. BESLUIT: I. door plaatsing van de borden C12 en C13 van bijlage I. van het RW 1990 met de toevoeging zone boven de borden en voorzien van het onderbord met het opschrift: "behalve invalidenvoertuigen" op de Veerdam alle wegen in het gehele gebied van de gemeente Vlieland te sluiten voor alle motorvoertuigen, behalve invalidenvoertuigen, zoals bedoeld in artikel 1, onder r van het reglement verkeersregels en verkeerstekens. II. door het opnemen van nadere voorwaarden in de A, B en T-ontheffingen, welke kunnen worden verleend op grond van artikel 87 van het RW beperkingen op te leggen aan het gebruik van voertuigen en/of voertuigcombinaties: - welke zwaarder zijn dan 25 ton; - welke langer zijn dan 10 meter; - welke zwaarder zijn dan 45 ton en langer dan 18 meter als het gebruik van de voertuigen zich beperkt tot de Havenweg. III. de datum van openbaarmaking van dit verkeersbesluit te bepalen op zaterdag 5 juli 2003. Aldus besloten door de raad voornoemd in zijn openbare vergadering van 30 juni 2003. de griffier de voorzitter R.A. Lanting R.D. Van der Mark

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 28