Notulen van de openbare vergadering van de gemeenteraad van Vlieland d.d. 31 maart 2003 1 Aanwezig: R.D. van der Mark, voorzitter Mr. R. Lanting, griffier W.A. Gieles, K. Hoekstra, J. de Leng, T. Oosterbaan, C.J.M. Potiek, K. Sannes, G. Veenstra, P.D. Visser, R. Westers-Beute, raadsleden. De heer F.E. Westers, mevrouw M. van Randen-Horjus, wethouders 1. Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering. De agenda wordt ongewijzigd vastgesteld. 2. Mededelingen Er zijn geen mededelingen. 3. Spreekrecht Van de publieke tribune heeft de heer J.J. Kuyperzich gemeld. De heer Kuvper zegt het te betreuren dat het Vlielandse Volkslied niet meer wordt geleerd op school en vraagt hiervoor de aandacht van de raadsleden. 4. Notulen raadsvergadering 10 februari 2003 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. Notulen raadsvergadering 24 februari 2003 Op bladzijde 1 staan mevrouw De Leng en mevrouw Westers-Beute abusievelijk vermeld onder 'aanwezig'. Naar aanleiding van bladzijde 1 vraagt mevrouw De Lena of er ook iets wordt gedaan aan de slechte geluidsinstallatie in de raadszaal. De voorzitter antwoordt dat dit wordt opgepakt. De heer Hoekstra zegt nog geen antwoord te hebben op zijn vraag inzake het sloopafval. De voorzitter zegt erop toe te zullen zien dat dit antwoord er komt. Naar aanleiding van bladzijde 2 stelt mevrouw De Leng voor om in "Uit het Kastje" een artikel te plaatsen waarin wordt uiteengezet wat burgerinitiatief inhoud. De voorzitter zegt dit een goed idee te vinden. De notulen worden vervolgens vastgesteld inclusief wijziging. Notulen raadsvergadering 12 maart 2003 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 5. Ingekomen stukken Naar aanleiding van de besluitenlijst van 11 februari 2003 merkt de heer Gieles op het er jammer te vinden dat het Slauerhoff-fenomeen voorbij is, zeker nu er juist meer aandacht aan geschonken zou worden. De voorzitter antwoordt dat het college kennis heeft genomen van het feit dat de organisatie van Vlieland afziet, maar het legt zich hier niet bij neer. Naar aanleiding van de besluitenlijst van 24 februari 2003 vraagt de heer Gieles inzake de ID-baan bij het Tromps Huys wat er wordt bedoeld met dat 'er zal worden gekeken naar de invulling van de functie'. De voorzitter zegt dat de heer Gieles op deze vraag schriftelijk antwoord zal krijgen. Mevrouw Westers-Beute merkt op dat haar fractie die informatie ook graag wil hebben. Naar aanleiding van de besluitenlijst van 3 maart 2003 zegt de heer Gieles dat de PvdA al vaak heeft gevraagd om een vast bedrag in de begroting voor zaken als "the Colour of Music" en ook ziet zijn fractie graag dat een breed gedragen commissie zich gaat bezighouden met dit soort aanvragen.

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 3