Vfc«C^> 1 10. AZ/jur, 20mar03, tegemoetkoming kosten bootkaart medewerker OW (vervolg); concept-besluit: verschil tussen eilander tarief en regulier tarief op basis van een tien-rittenkaart op declaratiebasis betaalbaar stellen aan medewerker OW: besluit; het college is van oordeel dat de kosten van bootkaarten door de medewerker in aftrek kunnen worden gebracht middels zijn belastingaanslag en is bereid het verschil tussen het eilander en regulier tarief onder aftrek van fiscaal voordeel op declaratiebasis betaalbaar te stellen. 11. AZ/jur, 03apr03, invullen vacature bouw- en woningtoezicht; concept-besluit: 1. optie 1: inhuren deskundigheid bouw- en woningtoezicht via TMOP (16 uur p/w) en procedure starten voor het werven van een adm.mw (16 uur p/w) voor de duur van maximaal 12 maanden: 2. optie 2: kandidaat uit Groningen in vaste dienst benoemen in de functie van mw bouw- en woningtoezicht: besluit; vacature invullen door toepassing optie 1 12. AZ/jur, 31mar03, notulen Covenant-overleg d.d. 24 maart 2003; concept-besluit: notulen voor kennisgeving aannemen en ter informatie verspreiden onder raadsleden: conform besloten. 13. AZ/jur, 01apr03, Toeristisch Platform Vlieland d.d. 19 maart 2003; concept-besluit: notulen voor kennisgeving aannemen en ter beschikking stellen aan de leden van de gemeenteraad: conform besloten. 14. AZ, 03apr03, intrekking drank- en horeca vergunning de Bolder; concept-besluit: 1. drank- en horeca vergunning intrekken; 2. bestuur SRV informeren dat geen alcoholische drank meer verstrekt mag worden: conform besloten. 15. AZ, 04apr03, tijdelijke ontheffing gebruik Dorpsstraat t.b.v. Sterrit; concept-besluit: toestemming verlenen: besluit; ontheffing wordt geweigerd vanwege aanvang toerisme seizoen, waarbij tevens wordt aangegeven dat de aanvraag te laat is ingediend. Het college is overigens van oordeel dat een dergelijk evenement alleen in de periode januari/februari zou moeten plaatsvinden. 16. B&W, 08apr03, besluit Ministerie van Verkeer en Waterstaat tot vermindering subsidiebijdrage aan de Zoute Veren (pas 65+ regeling); concept-besluit: besluit; indienen proforma bezwaarschrift en in overleg treden met Rederij Doeksen m.b.t. gevolgen besluit. 17. AZ/jur, 07apr03, vergaderstukken RCW d.d. 14 april 2003; concept-besluit: agenda v.k.a.; conform besloten. op 15 april 2003 urgemeester r. B.P. ©osthotek, secre Qenneente

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 17