Besluitenlijst College burgemeester en wethouders d.d. 8 en 10 april 2003 Aanwezig: R.D. van der Mark, burgemeester M.F. van Randen-Horjus, wethouder F. Westers, wethouder mr. B.P. Oosthoek, secretaris 1. Besluitenlijst van de vergadering van burgemeester en wethouders van Vlieland d.d. 1 april 2003: besluitenlijsten worden ongewijzigd vastgesteld. 2. RO/bwt, 02apr03, aanvraag lichte bouwvergunning van mevrouw Beiboer voor het creëren van een dakterras en het veranderen van de achtergevel op het perceel Dorpsstraat 157; concept-besluit: 1. opmerking welstandscommissie niet overnemen; 2. lichte bouwvergunning verlenen voor het creëren van een balkonhek en het wijzigen van de achtergevel op het perceel Dorpsstraat 157: conform besloten. 3. RO/bwt, 31mar03, aanvraag reguliere bouwvergunning 1e fase van mevrouw A. van Aartsen-Bruin voor het verbouwen van een woning op het perceel Dorpsstraat 21; concept-besluit: reguliere bouwvergunning 1e fase verlenen voor het verbouwen van een woning op het perceel Dorpsstraat 21: conform besloten. 4. OW/ro, 31mar03, artikel 11 WRO procedure 3 recreatiewoningen Ankerplaats; concept-besluit: 1de procedure voort te zetten door toezending van alle stukken aan Gedeputeerde Staten met het verzoek de wijziging van het bestemmingsplan goed te keuren; 2. de indieners van de zienswijzen van bovenstaande op de hoogte te brengen: conform besloten. 5. OW/ro, 03apr03, vestigen bloembinderij op het perceel Middenweg 37; concept-besluit: 1. een vrijstellingsprocedure ex artikel 19 lid 3 WRO voeren; 2. indien er geen zwaarwegende zienswijzen komen de vrijstelling onder voorwaarden te verlenen: besluit; 1nader bezien in hoeverre vrijstellingsprocedure op gespannen voet staat met toekomstige ontwikkelingen van dit terrein; 2. in afwachting daarvan besluitvorming opschorten en erop toezien dat geen activiteiten ter plaatse worden ondernomen. 6. OW/ro, 31mar03, ecologische beoordeling bedrijventerrein Oosterseveld; concept-besluit: Altenburg Wymenga opdracht verstrekken om de ecologische beoordeling uit te voeren: conform besloten. 7. OW/hfd, 01apr03, vervanging Opel Campo; concept-besluit: aanschaffen Toyota Hi-ace 2.5 D4-D ter vervanging van de Opel Campo: conform besloten. 8. OW/hfd, 03apr03, aanschaf stationaire pers; concept-besluit: in principe besluiten tot aanschaf van een Geesink-Kiggen pers met wisselstation voor 2 containers, na consultatie seniorenconvent: conform besloten. 9. OW/brw, 04apr03, Friese handreiking brandpreventiebeleid bestaande bouw; concept-besluit: de Friese handreiking brandpreventiebeleid bestaande bouw ter vaststelling aan de gemeenteraad voorleggen: conform besloten.

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 16