Besluitenlijst College burgemeester en wethouders d.d. 18 maart 2003 Aanwezig: R.D. van der Mark, burgemeester M.F. van Randen-Horjus, wethouder F. Westers, wethouder mr. B.P. Oosthoek, secretaris 1Besluitenlijst van de vergadering van burgemeester en wethouders van Vlieland d.d. 11 maart 2003: besluitenlijst wordt ongewijzigd vastgesteld. 2. OW/hfd, 14mar03, nieuwe opzet inzameling huishoudelijk afval; concept-besluit: raadsstuk met voorkeur voor DAF-VDK en stationaire pers, alsmede plaatsen veegvuilcontainer ter discussie (geen besluitvorming) voorleggen aan de raad: conform besloten. 3. OW/ro, 13mar03, art. 33 WRO voor de bestemmingsplannen Veerdam en Recreatieve Voorzieningen; concept-besluit: het besluit van de provincie ter kennis brengen aan de raad (ingekomen stukken): conform besloten. 4. OW/ro, 13mar03, aanvraag bouwvergunning voor het plaatsen van een container op het Vuurboetsduin t.b.v. waterzuivering door Vitens; concept-besluit: bouwvergunning verlenen op grond van artikel 45 met een instandhoudingstermijn van 5 jaar: conform besloten. 5. RO/bwt, 10mar03, aanvraag bouwvergunning van K.A.S. Van Randen voor het aanbouwen van een serre op het perceel Sikkelduin 5; concept-besluit: verlenen bouwvergunning onder aanvullende voorwaarden: conform besloten. 6. RO/bwt, 13mar03, aanvraag bouwvergunning van de heer H.T. Westers voor het wijzigen van de voorgevel van het pand aan de Dorpsstraat 59; concept-besluit: bouwvergunning verlenen voor het wijzigen van de voorgevel van Dorpsstraat 59, behoudens de zonwering: conform besloten. 7. RO/bwt, 13mar03, gewijzigde aanvraag voor het plaatsen van een kozijn in de achtergevel van Dorpsstraat 184-186; concept-besluit: bouw- en monumentenvergunning verlenen (conform gewijzigd plan) voor het plaatsen van een kozijn in de achtergevel van het pand op het perceel Dorpsstraat 184-186: conform besloten. 8. Mil, 14mar03, verificatie zelfevaluatie milieuhandhaving; concept-besluit: 1instemmen met de resultaten van de zelfevaluatie en verificatie door KPMG behoudens de opmerkingen zoals deze zijn opgenomen in dit advies; 2. versturen van een schriftelijke bestuurlijke reactie op de conclusies van de verificateur: conform besloten. 9. AZ/jur, 13mar03, doorzenden beroepsschrift; concept-besluit: 1brief van AVM aanmerken als beroepsschrift; 2. overeenkomstig artikel 6:15 Awb doorzenden naar Gerechtshof Leeuwarden: conform besloten. 10. AZ/ow, 14mar03, subsidieverzoek T.P.V.; concept-besluit: eenmalig ten laste van de post voor incidentele en kleine subsidie 1.000,- beschikbaar stellen: besluit: het voorstel is aangenomen, waarbij aangetekend dat de burgemeester wordt geacht te hebben tegengestemd.

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 10