lfc gemote De raad van de gemeente Vlieland: overwegende dat er al vanaf 1995 de wens bestaat de haven en het bedrijventerrein te vergroten en anders in te richten; er voor dit doel een projectgroep in het leven is geroepen om duidelijk te krijgen welke wensen en welke mogelijkheden er zijn ten aanzien van een reconstructie in het kader van een zorgvuldige afweging van belangen er voor gekozen is een uitbreiding van het bedrijventerrein te situeren in oostelijke richting. er in verband met de veiligheid voor gekozen wordt de haven landinwaarts groter te maken dan op grond van de wijzigingsbevoegdheid uit het vigerend bestemmingsplan mogelijk is; dit echter niet zal leiden tot vermeerdering van het aantal ligplaatsen; er in het binnen de haven een mogelijkheid moet worden gecreëerd voor beperkte detailhandel en horeca ter vervanging van de nu mobiele accommodaties; er in de nieuwe situatie voldaan moet worden aan een optimaal voorzieningenniveau voor de afgifte van afval. gelet op: de Wet op de Ruimtelijke Ordening; het structuurplan "Visie voor Vlieland", het bestemmingsplan bedrijventerrein Oosterseveld, het bestemmingsplan correctieve en partiële herziening van het bestemmingsplan Vlieland bebouwde kom 1998, gelezen; het advies van burgemeester en wethouders van 18 februari 2003; het schetsontwerp haven en bedrijventerrein Vlieland "Vlieland groet u" besluit: 1in te stemmen met een herstructurering van het haven/bedrijventerrein volgens de visie van de projectgroep. 2. ten behoeve van deze herstructurering van het haven/bedrijventerrein een bestemmingsplanprocedure te doorlopen. Aldus besloten in de openbare vergadering van de raad van de gemeente Vlieland d.d. 12 maart 2003 de griffier AXanting 1

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 9