gemeente De raad van de gemeente Vlieland; Gelezen het voorstel van het college van 14 januari 2003; Gelet op artikel 156 en artikel 160, aanhef en eerste lid onder d, van de Gemeentewet en artikel 1:3a van de Arbeidsvoorwaarden-regeling gemeente Vlieland; Besluit vast te stellen het volgende delegatiebesluit uitvoering Arbeidsvoorwaarden-regeling gemeente Vlieland: Artikel 1 Aan het college wordt de bevoegdheid gedelegeerd tot het uitvoeren van de Arbeidsvoorwaarden-regeling gemeente Vlieland en daaraan verbonden nadere regelingen ten behoeve van de griffier (en eventuele toekomstige andere medewerkers van de griffie), behoudens voorzover het betreft - het nemen van besluiten met betrekking tot de aanstelling, overplaatsing, schorsing of het ontslag van de griffier; - het vaststellen van instructies en dienstopdrachten ten aanzien van de griffier; - besluiten met betrekking tot de ontwikkeling, beoordeling en beloning van de griffier; - het nemen van disciplinaire straffen ten aanzien van de griffier. Artikel 2 De voorbereiding van de in artikel 1 bedoelde besluiten ten aanzien van de griffier die zijn voorbehouden aan de raad, wordt namens de raad uitgevoerd door de voorzitter van de gemeenteraad. Artikel 3 Dit besluit treedt in werking op de achtste dag nadat het bekend is gemaakt. Artikel 4 Dit besluit kan worden aangehaald als Delegatiebesluit uitvoering Arbeidsvoorwaarden-regeling gemeente Vlieland. Aldus besloten door de raad voornoemd in zijn openbare vergadering van 24 februari 2003, de griffier de voorzitter R.A.Lanting R.D. van der Mark

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 11