9. Vaststelling van de Verordening van de controle op het financieel beheer Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel van burgemeester en wethouders besloten. 10. Vaststelling Financieringsstatuut Gemeente Vlieland Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel van burgemeester en wethouders besloten. 11. Voorbereidingsbesluit bedrijventerrein Oosterseveld Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel van burgemeester en wethouders besloten. 12. Oprichten van een nieuwe stichting Regionaal indicatieorgaan Friesland Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel van burgemeester en wethouders besloten. 13. Vaststellen vergaderschema 2003 Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel van burgemeester en wethouders besloten. 14. Rondvraag De heer Potiek vraagt naar aanleiding van agendapunt 8 of het mogelijk is dat de raadsleden een soort organogram krijgen waarin staat wat al die diensten en personen die erin genoemd worden voor de Vlielandse situatie betekenen. De voorzitter zegt toe dit te zullen bewerkstelligen. De heer Veenstra zegt te hebben gelezen dat de gemeenten wellicht meer ruimte krijgen om iets te doen op het gebied van parkeerbeleid en handhaving en zegt dit zeer toe te juichen. De voorzitter zegt toe deze ontwikkelingen op de voet te zullen volgen. 15. Sluiting Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter om 21.00 uur de vergadering, bedankt de aanwezigen op de publieke tribune voor de belangstelling en wenst een ieder wel thuis. Aldus vastgesteld door de raad van de gemeente Vlieland in zijn openbare vergadering van 26 januari 2003, voorzitter griffier 5 gemeente

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 7