y}UcC4^r^> Notulen Raadsvergadering 27 januari 2003-02-02 Aanwezig: R.D. van der Mark, voorzitter, Mr.R.A. Lanting, griffier W.A. Gieles, K. Hoekstra, J. de Leng, T. Oosterbaan, C.J.M. Potiek, K. Sannes, G. Veenstra, P.D. Visser, R. Westers-Beute, raadsleden. De heer F. Westers en mevrouw M.F. van Randen-Horjus, wethouders. 1. Opening De voorzitter opent om 20 .00 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. De agenda wordt ongewijzigd vastgesteld 2. Medelingen De griffier deelt mee dat het jaarlijkse raadssymposium van het OOW dit jaar op 2 april zal plaatsvinden. De voorzitter deelt mee dat er een present voor de heer Gieles is binnengekomen. Hierop leest de heer Gieles het bijgevoegde gedicht voor: Tegeltje, tegeltje in de Vlaminghstraat wat is er over jou al veel gepraat in de geest van was het niet, swas het wel om ieders geheugen op te frissen moest de betrokken wethouder wel een verhaal opdissen dat werd gewikt en gewogen moesten ze dit geloven en gedogen? Nee, zeiden de leden van de raad en weer werd er langdurig gepraat opneiuw werd er gewikt en gewogen niet dus, niks gedogen weg met dat ding, zei een raadslid in het bijzonder op deze manier geeft het alleen maar geonder de rest van de raad stemde daar mee in en zo kreeg hij zijn zin doch toen had de gemeente een moeilijkheid want ze wilden dat dure ding niet zomaar kwijt door alle tijd en energie daarin gestoken werd er als snel over het gouden tegeltje gesproken wederom werd er diep nagedacht en zo werden ze op een lumnieus idee gebracht waarom niet ten geschenke gegeven aan de persoon die de kwestie op de spits had gedreven als deze mens het zorgvuldig bewaart blijft het gouden tegeltje voor het nageslacht bewaard de notuliste heeft zich serieus van haar taak gekweten zodat ook het verhaal er om heen niet wordt vergeten dat wordt in het gemeente-archief keurig opgeborgen zo kan de raad weer verder zonder zorgen 3. Spreekrecht Van de publieke tribune krijgt de heer Vrielink het woord. De heer Vrielink zegt in Uit het Kastje te hebben gelezen dat de reconstructie van de Badweg in week 6 zal beginnen. De hele Badweg zal dan afgesloten zijn tot de paasdagen, maar naar zijn verwachting zal dit wel tot de meivakantie worden. Hiervan worden zowel het Doniahuis als Eureka-appartementen de dupe. Eureka zit bijvoorbeeld in de krokusvakantie helemaal vol. De informatieverstrekking aan de ondernemers laat te wensen over. Er zal een structurele oplossing moeten komen voor bijvoorbeeld het bezorgen van boodschappen en het ophalen van vuilnis. Te denken valt aan het onder handen nemen van de Badweg in gedeeltes, of een alternatieve route door het bos in samenwerking met Staatsbosbeheer. Overigens is de Badweg zes tot acht jaar geleden ook al eens geheel herstraat. Dat geld is nu dus weg. Met het oog hierop zou hij het gemeentebestuur in overweging willen geven de verkeersdruk te beperken door bijvoorbeeld zwaar verkeer te verbieden.

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 14