VfccCc^ Raadsvergadering 27 januari 2003 Agendapunt 8 Onderwerp Benoeming raadsleden in klankbordgroep "Reconstructie Dorpsstraat" gemeente I Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, In de raadsvergadering van 24 juni 2002 heeft uw raad het college bij de behandeling van het voorstel inzake de reconstructie van de Dorpsstraat verzocht om vroegtijdig de burgers bij deze procedure te betrekken. Daarbij werd gedacht aan het organiseren van avonden waarop burgers kunnen inspreken en kennis kunnen nemen van de voortgang van het project. Het college heeft dit verzoek vanuit uw raad nader inhoud willen geven middels het oprichten van een klankbordgroep waarin de bijeenkomsten worden voorbesproken en waarin een toelichting wordt gegeven op de actuele stand van zaken in het project. In de klankbordgroep dienen naar het oordeel van het college het college en de gemeenteraad vertegenwoordigd te zijn. Namens het college heeft wethouder Westers als portefeuillehouder zitting in de klankbordgroep. Vanuit de gemeenteraad hebben de leden Westers-Beute, Veenstra en Gieles zich bereid verklaard zitting te nemen in de klankbordgroep. Tevens zullen tot de klankbordgroep toetreden de projectleider van de Grontmij en de projectleider vanuit de gemeente, het afdelingshoofd openbare werken, de heer H.S. Nieuwenhuis. Het college stelt uw raad voor ten aanzien van de vertegenwoordiging namens de gemeenteraad in de klankbordgroep in te stemmen met de hiervoor genoemde afvaardiging. Oost-Vlieland, Burgemeester en wethouders van Vlieland, de secretaris de burgemeester mr. B.P.Oosthoek R.D.van der Mark

Raadsnotulen | 2003 | | pagina 12