raad der gemeente Vlieland, gelezen: het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 november 1995; BESLUIT: het puntentoekenningssysteem als volgt te wijzigen: II Urgentiebepalingen Voor punt 2 te lezen: 2a. Huuropzegging door verhuurder van een zelfstandige woonruimte op Vlieland: 100 punten 2b. Huuropzegging door verhuurder van een appartement/kamer(s) op Vlieland: 50 punten "Toelichting bij urgentiepunten" Toevoegen onder punt 2: Puntentoekenning geschiedt alleen wanneer sprake is/was van een schriftelijke huurovereen komst van onbeperkte duur. ad 2a. Onder zelfstandige woonruimte wordt verstaan een woning van het Gemeentelijk Wo ningbedrijf Vlieland en/of een woning die aangemerkt kan worden als zgn. 'eengezins woning' niet zijnde een appartement en/of één of meer kamers, ad 2b. Hieronder vallen alle vormen van huisvesting niet vallende als genoemd onder ad 2a. Voor punt 7 te lezen: Onder niet-passende huidige zelfstandige woonruimte op Vlieland wordt verstaan de woonruimte die geringer is dan: 1 tot en met 2 personen: 2 kamers 3 tot en met 4 personen: 3 kamers 5 tot en met 6 personen: 5 kamers 7 tot en met 8 personen: 6 kamers Bij puntentoekenning wordt onderscheid gemaakt tussen: gehuwden/samenwonenden zonder kinderen: 1 slaapkamer gehuwden/samenwonenden met kind(eren) alsmede eenoudergezinnen: 2 of meer slaapkamers Aldus vastgesteld door de raad van de gemeente Vlieland in zijn openbare vergadering van 27 november 1995 R.D. van der Mark, voorzitter mr B.P. Oosthoek, secretaris

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 37