Raadsvergadering 31 juli 1995 Agendapunt 8 Onderwerp Aanvraag krediet ten behoeve van de aanleg van riolering op het zomerhuizengebied gelegen ten oosten van de Badweg en de aanleg van een riolering op het bedrijventerrein. 1Inleiding en samenvatting In de raadsvergadering van 27 februari 1995 is door u een herziening van het beleid ten aanzien van onderhoud en renovatie van de riolering vastgesteld. Op basis hiervan is besloten de aanleg van een aantal nieuwe rioleringen tot uitvoering te brengen. In het betreffende raadsvoorstel stond vermeld dat voor de nieuwe aanleg van de riolering op het bedrijventerrein en het resterende gebied van het zomerhuizenterrein nog enige tijd voor onderzoek en overleg noodzakelijk was. Dit overleg en onderzoek is afgerond en het verheugt ons bijzonder u nu te kunnen voorstellen ook tot daadwerkelijke uitvoering over te gaan. Samengevat stellen wij u voor: voor de aanleg van rioleringen een bedrag van f 1.501.633,00 ter beschikking te stellen; de eigen bijdrageregeling riolering bedrijventerrein vast te stellen. 2. Het zomerhuizengebied gelegen ten oosten van de Badweg Het gebied gelegen ten westen van de Badweg is op tijd gereed gekomen. Uit het overleg met de provincie is ons gebleken, dat alhoewel voor dit project in eerste instantie geen geld was gereserveerd, er toch wat middelen vrijgemaakt kunnen worden. Alhoewel het juiste bedrag nog niet is vastgesteld, kunnen wij toch rekenen op minimaal f 70.000.00. In ons voorstel van 27 februari is gerekend met een subsidiebedrag voor de eerste fase van f 120.000,00. Bij definitieve beschikking is dit bedrag vastgesteld op f 170.000,00, waardoor de totale provinciale subsidie voor het gehele gebied ca. f 240.000,00 wordt. In ons raadsvoorstel en het daarbij behorende bekostigingsbesluit was rekening gehouden met een provinciale bijdrage van maximaal f 320.000,00. Ondanks deze tegenvaller zijn wij van mening dat de subsidie geaccepteerd moet worden en dat tot aanleg van de tweede fase moet worden besloten.

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 8