Raadsvergadering 31 juli 1995 Agendapunt 7 Onderwerp Vervanging telefooncentrale gemeentesecretarie Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland De in 1988 in gebruik genomen Vox 3100 telefooncentrale kent geen systeem van doorkiesnummers. Ieder binnenkomend gesprek dient via het centale toestel doorver bonden te worden. Indien de secretarie buiten kantooruren onbezet is, is het gemeentehuis dan ook moeilijk bereikbaar. Bovendien kunnen binnenkomende gesprekken niet beantwoord worden als de secretariemedewerkers reeds een ander gesprek moeten afhandelen. Dit probleem van slechte bereikbaarheid kan worden ondervangen door een systeem van doorkiesnummers te hanteren. De verschillende ambtenaren kunnen dan zonder tussenkomst van de secretarie rechtstreeks worden gebeld. Aan PTT Telecom en Schraa Telecom is verzocht een offerte uit te brengen voor een telefooncentrale met de mogelijkheid van doorkiesnummers. Beide bedrijven hebben een offerte aangeboden en deze nader toegelicht. Behalve de mogelijkheid van doorkiesnummers hebben zowel de Siemens Hicom 125 van Schraa Telecom als de Vox 5411 van PTT Telecom nog enige technische snufjes en zijn in staat zonder ingrijpende aanpassingen in te spelen op nieuwe ontwikkelingen op het gebied van telecommunicatie. Het college is na bestudering van beide offertes van mening dat de Siemens Hicom 125 zowel gebruikstechnisch als prijstechnisch de voorkeur geniet boven de Vox 5411 van PTT Telecom. Wij stellen u dan ook voor een krediet beschikbaar te stellen voor de aanschaf van de Siemens Hicom 125 telefooncentrale. Voor wat betreft de technische details van beide telefooncentrales verwijzen wij u naar de bij dit voorstel gevoegde offertes. Het kostenplaatje bij de aanschaf van de Siemens telefooncentrale ziet er als volgt uit. Siemens Hicoml25ISDN-centrale, systeemtoestel, 3 handsfree- toestellen, noodstroomvoorziening en modem f 21.145,00 Verwijderen huidige centrale 600,00 Infrastructurele voorzieningen 3.050,00 Afronding en onvoorzien 2.205.00 f 27.000,00

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 6