3.5 Voorstel Samengevat stellen wij u voor in te stemmen met de financiële paragraaf. 4. Statuten De statuten (bijlage 4) geven ons geen aanleiding tot opmerkingen. 5. Voorstel Het is vanzelfsprekend mogelijk dat niet alle gemeenten bijgaande voorstellen kunnen of willen onderschrijven. In hoeverre dat de fusie van de vier instellingen zal frusteren is niet geheel voorspelbaar. Vanzelfsprekend is het streven er op gericht dat alle 22 gemeenten meedoen. In ieder geval wordt afgesproken met de instelling dat wanneer zij met een individuele gemeente afspraken maakt die er op neer komen dat de prijs per hulpeenheid lager is dan de gemiddelde prijs per hulpeenheid bij de overige gemeenten, die prijs voor alle gemeenten zal gelden. Samengevat stellen we het volgende voor: instemmen met de subsidiesystematiek zoals bovenstaand verwoord, op basis van budgetfinanciering, waarbinnen afspraken worden gemaakt tussen een gemeente en de instelling over het produkt, gekwantificeerd in aantal hulpeenhe den in ruil voor een budget. De hoogte van de subsidie wordt enerzijds bepaald door het inwonertal en anderzijds door het aantal hulpeenheden in de verhou ding 35-65. Deze afspraken gelden voor 1997. Er zal tijdig geëvalueerd worden, instemmen met het basispakket; instemmen met de financiële paragraaf; instemmen met de fusie van de vier instellingen voor algemeen maatschappelijk werk. Oost-Vlieland, 18 juli 1995 Burgemeester en wethouders van Vlieland R.D. van der Mark, burgemeester F. Abbing, locosecretaris

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 23