Verordening Baatbelasting Riolering Zomerhuizen De raad van de gemeente Vlieland; gezien het voorstel van het college van burgemeester en wethouders van 11 juli 1995; gelet op artikel 222 van de Gemeentewet en ;iet "bekostigingsbesluit riolering zomerhuizen", vastgesteld bij raadsbesluit van 14 februari 1995; besluit: vast te stellen de: Verordening op de heffing en de invordering van Baatbelasting Riolering Zomer huizen. Artikel 1 Begripsomschrijvingen Deze verordening verstaat onder: a. een onroerende zaak: 1. een gebouwd eigendom; 2. een ongebouwd eigendom; 3. een gedeelte van een onder 1 of 2 bedoeld eigendom dat blijkens zijn indeling is bestemd om als een afzonderlijk geheel te worden gebruikt; 4. een samenstel van twee of meer van de onder 1 of 2 bedoelde eigendommen of onder 3 bedoelde gedeelten daarvan die naar de omstandigheden beoordeeld bij elkaar horen. b. het bestemmingsplan: Bestemmingsplan Ankerplaats-Vliepark-Duinkersoord Artikel 2 Belastbaar feit 1. Onder de naam "baatbelasting riolering zomerhuizen" wordt in de vorm van een heffing ineens een belasting geheven ter zake van de onroerende zaken gelegen in de gemeente binnen de rode omlijning op de bij deze verordening behorende en als zodanig gewaarmerkte kaart, die op 1 januari 1996 zijn gebaat door de in het tweede lid genoemde voorzieningen die tot stand zijn of worden gebracht door of met medewerking van het gemeentebestuur. 2. De in het eerste lid bedoelde voorzieningen omvatten de aanleg van een droog weer afvoer rioleringstelsel compleet met een vrij verval riolering, persleidingen, en gemalen.

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 15