Raadsvergadering 26 juni 1995 Agendapunt 5A Onderwerp wijziging artikel 2.1.4.2 APV Vlieland Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, Door de gemeente zijn aan een tweetal Vlielandse ondernemers bagagevervoer- vergunningen afgegeven. De bagagevervoer-vergunningen worden afgegeven op grond van artikel 2.1.4.2 (dienstverlening) van de Algemene Plaatselijke Verorde ning Vlieland. In dit artikel wordt bepaald dat degene die het voornemen heeft om aan de weg op te treden als dienstverlener daarvan ten minste 24 uur voordat die activiteit zal plaatsvinden het college van burgemeester en wethouders moet kennis geven. Aangezien in het bewuste artikel slechts over een kennisgeving wordt gesproken en niet over een vergunning is het in de praktijk moeilijk het aantal af te geven bagagevervoer-vergunningen te reguleren. Wij zouden echter graag zien dat de gemeente de aantallen af te geven vergunningen voor activiteiten zoals bedoeld in artikel 2.1.4.2. in eigen hand kan houden. Wij stellen dan ook voor om lid 1 van het onderhavige artikel aan te passen zodat voor het bagagevervoer na deze aanpassing daadwerkelijk een vergunning van het college nodig is. De gewijzigde redactie van het artikel zou dan als volgt moeten luiden: Artikel 2.1.4.2 Dienstverlening 1 Het is verboden zonder vergunning van burgemeester en wethouders op of aan de weg op te treden als dienstverlener (bewaker,reiniger van voertuigen, glazenwasser, scharensliep of bagagevervoerder) of zijn diensten als zodanig aan te bieden. Wij stellen u voor het bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Oost-Vlieland, 1 juni 1995 Burgemeester en wethouders van Vlieland, R.D. van der Mark, burgemeester mr. B.P. Oosthoek, secretaris

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 5