fractie van de VVD tegen het voorstel stemt. Daarmee is het voorstel verworpen met één stem voor en vier stemmen tegen. 6. Benoeming bestuursleden Stichting Recreatiebelangen Vlieland Voorstel is teruggenomen. 7. Reactie op notitie Tuskenspul/Bestuurlijke Vernieuwing Friesland Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel besloten. 8. Wijziging bijlage 1 bij Bezoldigingsverordening 1988 Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel besloten. 9. Overdracht van het kabel TV-net aan NV Frigem Noord-West Friesland De heer Houter feliciteert de gemeente met de overdracht, mede gezien het feit dat het aantal netten wordt uitgebreid en bovendien de transactie nog een aardige financiële opbrengst oplevert. Mevrouw Van Randen is ook verheugd met deze transactie, zij vraagt de voorzitter of de overdracht spoedig zal plaatsvinden. De voorzitter antwoordt haar dat wanneer de notaris de stukken gereed heeft, de transactie zal plaatsvinden. Dat is op korte termijn. Zonder hoofdelijke stemming wordt aansluitend conform het voorstel besloten. 10. Aanschaf gereedschappen t.b.v. brandweergarage Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel besloten. 11. Woningaanpasing Vuurboetsplein 1 Mevrouw Van Randen vindt het jammer dat het voorstel als mosterd na de maaltijd komt, aangezien het een en ander reeds is uitgevoerd. De heer Kleefstra geeft aan dat zijn fractie zich hierbij aansluit. De voorzitter zegt toe, dat het college deze zaken voortaan tijdig aan de raad zal voorleggen. De heer Visser sluit zich aan bij de woorden van mevrouw Van Randen. Het college zal voortaan beter hierop toezien, aldus de heer Visser. Zonder hoofdelijke stemming wordt vervolgens conform het voorstel besloten. 12. Goedkeuring begroting en tarieven van de Stichting Aanloophaven Vlieland Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel besloten. 13. Aanpassing verordening onroerendezaakbelasting 1995 Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel besloten. 14. Begrotingswijzigingen Zonder hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel besloten. 4

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 40