gezondheidsredenen met het raadswerk moet stoppen. Namens Algemeen Belang Vlieland spreekt mevrouw Van Randen haar erkentelijkheid uit voor de grote inzet en het vele werk dat mevrouw Jager, binnen èn buiten de raad, heeft verricht. Me vrouw Van Randen beschouwd het echter als slechts een afscheid van de raad en niet als afscheid van Algemeen Belang Vlieland, in de hoop en het vertrouwen dat het ABV nog lang op de ervaring van mevrouw Jager mag steunen. Mevrouw Van Randen overhandigd namens ABV een bos bloemen. De heer Houter geeft aan, dat het hem bijzonder spijt dat mevrouw Jager om gezondheidsredenen moet stoppen. De discussies tussen mevrouw Jager en hemzelf waren soms vrij fel, maar dat moet kunnen, aldus de heer Houter. Namens de fractie van de VVD spreekt hij zijn grote waardering uit voor mevrouw Jager en wenst hij haar sterkte en gezondheid toe. Mevrouw Jager tot slot bedankt de leden van de raad voor hun bemoedigende woorden. Ze heeft, zo vervolgt ze, een tweeslachtig gevoel bij dit afscheid. Ener zijds omdat zij in het midden van de raadsperiode afscheid moet nemen, terwijl er nog zo veel werk is te doen. Anderzijds heeft zij een gevoel van opluchting, nu ze in staat zal zijn haar energie te verdelen. Mevrouw Jager wenst haar opvolger zeer veel succes en wijsheid toe. Ook dankt zij het personeel van de gemeente, die haar de hulp heeft gegeven toen zij er om vroeg. Tot slot wenst mevrouw Jager de voorzitter en de leden van de raad wijsheid toe in hun werk. 16. Sluiting De voorzitter sluit om 21.46 uur de vergadering en dankt de leden voor hun komst. Aldus vastgesteld in de openbare raadsvergadering van 31 juli 1995 voorzitter 7 secretaris 10

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 36