grond daarvan met klem afgeraden. De ambtelijke werkgroep heeft echter steeds de doelstelling in het oog gehouden, die het gemeentebestuur heeft uitgezet. De uitkomst van deze besprekingen hebben geleid tot de notitie die u heden heeft ontvangen. Eerdaags zullen wij, samen met deze ambtelijke werkgroep, uw raad vragen aan te geven wat u van deze notitie vindt, aldus de voorzitter. De heer Vrielink zal vooruitlopende op de bespreking van de notitie, na de vergadering de door zijn fractie en die van ABV opgestelde reactie aan de voorzitter voorleggen. De voorzitter gaat daar mee akkoord. De heer Gieles neemt aan, in reactie op het door de voorzitter gestelde, dat het definitieve besluit van het college, de opmerkin gen van de raad meegenomen hebbende, aan de raad wordt teruggekoppeld. De voorzitter beaamt dit. Hij benadrukt dat de meeste maatregelen geen formeel raadsbesluit vereisen, doch alle ter zake genomen beslissingen, zullen door het college onder de aandacht van de raad worden gebracht. Naar aanleiding van het onder nummer 2 ingekomen stuk, betreffende de beroeps procedure van het bestemmingsplan "Oost-Vlieland, Duingebied", vraagt mevrouw Jager wat het vervolg van deze procedure zal zijn. Voor zover bekend, zal in september of oktober de uiteindelijke behandeling van dit bestemmingsplan door de Raad van State plaatsvinden. Dan zal definitief een oordeel over dit plan worden geveld. De heer Gieles heeft een vergelijkbare vraag, welke hij reeds door de voorzitter beantwoord acht. Naar aanleiding van het onder nummer 3 ingekomen stuk, betreffende een afschrift van de gemeente Terschelling inzake de vaarroute door de Slenk, merkt de voorzit ter op dat hedenochtend een gesprek met Rijkswaterstaat heeft plaatsgehad omdat het één en ander invloed kan hebben op de vaartijd van de snelboot. Het bestuurlijk advies aan Rijkswaterstaat zal zijn dat de vaarroute door de Slenk zou moeten worden gebaggerd en niet door het Schuitegat, hetwelk dit geen nadelige gevolgen zal hebben voor de vaartijd. De ingekomen stukken worden voor kennisgeving aangenomen. 3. Vaststelling notulen van de raadsvergadering van 22 mei 1995 De heer Gieles merkt op, dat op pagina 6 van de notulen "de heer Vrielink" moet worden verbeterd in "de heer Gieles". Naar aanleiding van het op pagina 3 van de notulen over de nieuwe ambulance besprokene, vraagt de heer Gieles de voorzitter hoe het is afgelopen met de schade aan deze ambulance. De ambulance is weer gerepareerd, antwoordt de voorzitter. De heer Visser verwacht dat de mogelijkheden ten aanzien van betaling van de schade worden onderzocht. Gekeken wordt naar constructiefouten, zijn die niet aanwezig, dan zal de gemeentelijke verzekering moeten worden aangesproken. Naar aanleiding van punt 10 op pagina 4 van de notulen, aangaande de kosten van de vernieuwing van de Badweg, vraagt mevrouw Jager wanneer de raad schriftelijk zal worden geïnformeerd over de afrekening van deze werkzaamheden, zoals dit door de heer Visser is toegezegd. De heer Visser antwoordt dat het nog niet is gebeurd, doch dat het wel zo spoedig als dat mogelijk is aan de raad wordt gezon den. De heer Gieles vraagt tot slot naar aanleiding van opmerkingen over de FRAM op pagina 5, wanneer een brief ter inzage wordt gelegd, welke de voorzitter aan de raad had toegezegd. De voorzitter zal dit in orde brengen. Met de tekstuele opmerking van de heer Gieles, worden de notulen conform het voorstel vastgesteld. 2

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 28