Raadsvergadering 22 mei 1995 Agendapunt 8 Onderwerp Krediet bijdrage "Frisse Neuzenproject Vlieland" Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland. Reeds geruime tijd neemt de gemeente deel aan het zogenaamde "Frisse Neuzen project Vlieland". Dit project is inmiddels in nagenoeg alle kustgemeenten van Nederland opgestart. Naast de gemeente hebben in het project zitting: de VVV. het Staatsbosbeheer. Rijkswaterstaat, de ondernemers, politie en Planresultancv, het bureau dat op initiatief van het ministerie van Economische Zaken in dit project als deskundige participeert. In dit stadium is het oorspronkelijk aktieplan teruggebracht tot drie onderdelen welke per onmiddellijk worden gerealiseerd: 1. het opstellen van een Marketing Informatie Systeem. De beschikbare gegevens zijn noodzakelijk bij het optimaliseren van het toeristisch recreatief beleid. Binnen zo'n - door het VVV uit te voeren - systeem kan een relatiemiddel worden ontwikkeld bij herhalingsbezoek. bijvoorbeeld door middel van een specifieke "Vlieland-voordeelkaart": 2. het houden van een vervolg-enquete. met aandacht voor specifieke eilandvra- gen: 3. het middels de uitkomsten van deze enquete verder voorbereiden van het aanbod van nieuwe kleinschalige arrangementen in het "Bezoekerscentrum". Om dit project te ondersteunen zijn er volgens de ingediende offerte van Planresul tancv 11 dagen gepland, waarbij de provincie de helft van de kosten voor haar rekening neemt op voorwaarde dat de gemeente de andere helft betaalt. Vlet het oog op de bevordering van het Vlielands toeristisch produkt stellen wij u voor een gemeentelijke bijdrage van f 8.500.00 te voteren, ten laste van het eenmalig onvoorzien. Oost-Vlieland. 9 mei 1995 Burgemeester en wethouders van Vlieland R.D. van der Mark. burgemeester Mr. B.P. Oosthoek, secretaris

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 7