Raadsvergadering 27 maart 1995 Agendapunt 6 Onderwerp Benoeming bestuursleden stichting recreatiebelangen Vlieland Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland. De vacature in het bestuur van de stichting recreatiebelangen Vlieland die is ontstaan na het vertrek van mevrouw Hacke-Rispens is nog niet vervuld. Mevrouw Hacke-Rispens had namens de gemeente zitting in het bestuur. Een nieuw bestuurslid dient benoemd te worden op voordracht van het college van burgemeester en wethouders. Ter voldoening aan het bepaalde in de Statuten van de Stichting Recreatiebelangen Vlieland doen wij met betrekking tot deze vacature daarom de volgende voor dracht: 1. de heer J.J. Houter 2. de heer P.J. Tijdeman De zittingsduur van het nieuwe bestuurslid zal lopen van 1 april 1995 tot 1 april 1998. Het bestuurslidmaatschap van de heer Gieles. die zitting had namens de gemeente en de heer de Nijs die namens de VVV zitting in het bestuur had is formeel reeds vervallen. Zowel de heer Gieles als de heer de Nijs stelt zich beschikbaar voor een volgende bestuursperiode. Met betrekking tot de vacature Gieles doen wij conform de statuten van de stichting de volgende voordracht: 1. de heer W.A. Gieles 2. de heer P.J. Tijdeman Voor wat betreft de vacature van de heer de Nijs heeft de VVV de volgende voordracht gedaan: 1. de heer P.J. de Nijs 2. de heer D. Rispens De zittingsduur van de twee bovenstaande bestuursleden loopt van 28 mei 1993 tot tot 28 mei 1996. Wij stellen u voor een drietal bestuursleden conform de voordrachten te benoemen. Oost-Vlieland. 14 maart 1995 Burgemeester en wethouders van Vlieland R.D. van der Mark. burgemeester Mr. B.P. Oosthoek, secretaris

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 6