Besluit bij standaardverordening nr. 2 73 - 02a/03a/04a/0Sa/02b/03b/04b/05b op de heffing en de invorde- ring van onroerende zaakbelastingen De raaa van ai gemeente Vlieiana gezien het voorstei van burgemeester en wethouders van 16 maart 1995 besluit vast te stellen de: VERORDENING OP DE HEFFING EN DE INVORDERING VAN ONROERENDE ZAAKBELASTINGEN 1995; Toepassing standaardverordening Artikel I De "Standaardverordening op de heffing en de invordering van onroerende zaakbelastingen naar de waardegronaslag 273-05a, Stort. 1991, 190 is van toepassing. Artikel II 1.Bij de toepassing van het bepaalde in artikel 3 van de standaardverordening 273-05a blijft buiten aanmerking de waardeverhogende invloed van de bouw, daaronder begrepen verbouwing of verbetering, van een onroerende zaak, zolang die bouw nog niet is voltooid of geen voltooiingsverklaring is afgegeven, dan wel zolang die onroerende zaak nog niet gereed is gekomen voor feitelijk gebruik overeenkomstig de bestemming die met de bouw wordt beoogd. 2Indien met betrekking tot een onroerende zaak een gebouwd eigendom geheel wordt verbouwd, gepaard gaande met gedeelte lijke afbraak en met herbouw, met een ander van een zodanige omvang dat naar maatschappelijke opvatting met die verbou wing de stichting van een geheel nieuw of een nagenoeg geheel nieuw gebouwd eigendom wordt beoogd, wordt voor de duur van de verbouwing de waarde van dat gebouwde eigendom buiten aanmerking gelaten. 3Indien de bouw, verbouwing of verbetering zover is gevor derd dat een gedeelte daarvan gereed is gekomen voor feite lijk gebruik overeenkomstig de bestemming, is het bepaalde in het eerste onderscheidenlijk het tweede lid met betrek king tot dat gedeelte niet van toepassing. Waardepeildatum Artikel III De waarde in het economische verkeer is die op 1 januari 1991 en vervolgens die op een tijdstip dat telkens vijf jaar later valt.

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 25