2. De gemeente behoudt de mogelijkheden van het infokanaai. 3. Vóór 1 januari 1998 zal volledige gelijkschakeling met het gehele verzorgingsgebied van Frigem plaatsvinden. Dit betekent dat dan ook de TV-programma's van de BRT en de BBC naar Vlieland zullen worden getransponeerd. Vanaf dat moment zal ook op Vlieland het uniforme abonnementstarief gelden, dat thans 17,70 per maand bedraagt. 4. De met de genoemde TV-programma's meegezonden radiozenders zullen eveneens op de kabel worden doorgegeven. 5. Voor Vlieland wordt één plaats in de programmaraad van Frigem beschikbaar gesteld. Hienoe dient de gemeente een vertegenwoordiger aan te wijzen. 6. De huidige PTT-machtiging voor het kabelnet wordt overgedragen aan Frigem. 7. Frigem vergoedt een eenmalige koopsom aan de gemeente ter grootte van tien maal het voordelige exploitatiesaldo van 10.000.00 per jaar, oftewel 100.000.00. Gezien de geschetste problematiek en de snelle ontwikkelingen op het terrein van de omroepmedia. nog afgezien van de mogelijkheden van telecommunicatie-infrastructuur via het kabelnet, acht het college het gewenst het Vlielandse kabelnet in handen te geven van een hierin gespecialiseerd bedrijf, in casu Frigem Noord-West Friesland. Wij stellen u dan ook voor het Vlielandse kabelnet met de daarbij behorende PTT-machtiging in eigendom over te dragen aan Frigem voor de boekwaarde, onder het gelijktijdig vervallen van de (fictieve) investeringsschuld van gelijke omvang aan Frigem. plus een door de gemeente te ontvangen bedrag van 100.000.00 (excl. BTW). De op dit onderwerp betrekking hebbende stukken liggen voor de raadsleden ter inzage. Vlieland. 9 maan 1995. Burgemeester en wethouders van Vlieland. R.D. van der Mark. burgemeester B.P. Oosthoek, secretaris

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 17