Raadsvergadering 27 maan 1995 Agendapunt 8 Onderwerp Wijziging bijlage 1 bij Bezoidiainasverordenine 1988 Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland. In afwachting van een nieuwe afdelingsstructuur binnen de ambtelijke organisatie geeft het nieuwe hoofd gemeentewerken leiding aan de afdelingen gemeentewerken en ruimtelijke ordening/milieu. Uitgaande van de zwaarte van de functie heeft het college besloten de functie vast te stellen op schaalniveau 11 Tot de recent in werking zijnde gemeentewet werd het rangniveau van de gemeen tesecretaris en daardoor indirect ook de daaraan afgeleide rangorde van de aan hem ondergeschikte ambtenaren door Gedeputeerde Staten vastgesteld. Voor deze gemeente gold het maximum schaalniveau 11. zoals opgenomen in bijlage 1 van de vigerende bezoldigingsverordening. De nieuwe Gemeentewet geeft het gemeentebestuur de mogelijkheid hieraan een eigen invulling te geven. Gezien het feit dat de gemeentesecretaris als hoofd van de ambtelijke organisatie hoger dient te worden ingeschaald dan het aan hem ondergeschikte hoofd gemeen tewerken. achten wij het noodzakelijk het aan het ambt van gemeentesecretaris verbonden schaalniveau te verhogen. Om die reden stellen wij u voor bijlage 1 bij de verordening conform bijgevoegd ontwerp-besluit te wijzigen. Alhoewel de burgemeester rechtspositioneel niet onder de werking van de bezoldi- gingsverordening valt (de gemeentesecretaris overigens wel na inwerkingtreding van de nieuwe Gemeentewet), is voor de volledigheid de aan hem toekomende functieschaal (13) ook in de bijlage opgenomen. Oost-Vlieland. 16 maan 1995 Burgemeester en wethouders van Vlieland. R.D. van der Mark. burgemeester mr. B.P. Oosthoek, secretaris

Raadsnotulen | 1995 | | pagina 12