Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van een raadsverga dering op: maandag 25 nnvpmhPir aanstaande om 2 0.00 uur in het gemeentehuis. Deze vergadering zal - na schorsing - op: dinsdag 2 6 nnypnihpr aanstaande worden voortgezet, eveneens om 20.00 uur. De burgemeester van Vlieland, Mr. J.H.G. van de Langenberg 1. Opening; 2. Mededelingen; 3. Ingekomen stukken; 4. Notulen van de raadsvergadering van 28 oktober 1991; 5. Overdracht woningwetwoning aan bewoner; 6. Voorbereidingsbesluit ten behoeve van het vergroten van een toiletgebouw bij de jachthaven; 7. Vaststelling van het ontwerp-bestemmingsplan voor "Sport- en Recreatieve voorzieningen"; 8. Vrijstellingsverzoek van de heer W.A. Gieles ten behoeve van het oprichten van een manege in het havengebied; 9. Wijziging van de "Tweede woningverordening"; 10. Voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan de gemeentearts, de heer J.A. Kruijt; 11. Vaststelling van een nieuwe taakomschrijving voor de per 1 januari 1992 aan te stellen gemeentearts; 12. Benoeming van een lid in het bestuur van de Stichting Aanloophaven 13. Ontwerp-welzijnsprogramma 1992 (wordt nagezonden); Schorsing 14. Vaststelling van de begrotingen 1992 voor: a. algemene dienst; b. het woningbedrijf; 15. Begrotingswijzigingen; 16. Rondvraag; 17. Sluiting. Na afloop van de raadsvergadering "vragen-halfuurtje" voor de publieke tribune. De raadsstukken liggen vanaf heden tot aan de raadsvergade ring voor de raadsleden tijdens kantooruren ter inzage. -kMt

Raadsnotulen | 1991 | | pagina 1