Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, Hiermee nodig ik u uit tot het bijwonen van een raadsvergadering die zal worden gehouden op maandag 9 november 1987 om 20.00 uur in het gemeentehuis. De Burgemeester van Vlieland AGENDA voor de raadsvergadering van 9 november 1987 1. Opening 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Notulen van de vergadering van 5 oktober 1987. 4. Voorstel van burgemeester en wethouders tot het vaststellen van de correctieve en partiële herziening bestemmingsplan "Dennenlaan-Zuid" 5. Vaststelling planninglij sten nieuwbouw, verbouw en verbetering in het kader van de Volkshuisvesting. 6. Woningbouwvisie op lange termijn, met zienswijze van burgemeester en wethouders. 7. Voorstel van burgemeester en wethouders tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de aanschaf van Vlieland promotiemappen. 8. Subsidiëring algemeen maatschappelijk werk 1988, met voorstel van burgemeester en wethouders. 9. Wijziging regeling werkvoorzieningsschappen Noord-West Friesland, met voorstel van burgemeester en wethouders. 10. Financiële voorzieningen in verband met de vervulling van het wethoudersambt, met voorstel van burgemeester en wethouders 11. Aan- en verkoop van grond in "Bestemmingsplan Dennenlaan- Noord" 12. Wijziging arbeidsovereenkomstenverordening, met voorstel van burgemeester en wethouders. 13. Begrotingswijzigingen. 14. Voorstel van burgemeester en wethouders tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het opknappen en inrichten van het oude raadhuis.

Raadsnotulen | 1987 | | pagina 1