<:<y> Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, Hiermee nodig ik u uit tot het bijwonen van een raadsvergadering die zal worden gehouden op maandag 27 juli 1987, 's avonds om acht uur in het gemeentehuis. De Burgemeester van Vlieland AGENDA voor de raadsvergadering van 27 juli 1987 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Notulen van de vergadering van 15 juni 1987. 4. Meerjarenraming monumentenrestauratie, met voorstel van Burgemeester en wethouders. 5. Voorstel van Burgemeester en wethouders inzake verhuur/ exploitatie zwembad "Flidunen". 6. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de voorbereiding van de bouw van een sporthal. 7. Bouw nieuw gemeentehuis, met voorstel van Burgemeester en wethouders 8. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het vaststellen van een "Verordening Leerlingenvervoer Gemeente Vlieland". 9. Planning en vermeerdering huisvesting Basisscholen periode 1988-1991, met voorstel van Burgemeester en wethouders. 10. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het aanschaffen van een tijdregistratieklok ten behoeve van sekreatie- personeel 11. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot verkoop van het pand Dorpsstraat 92. 12. Begrotingswijzigingen. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. Na afloop van de raadsvergadering vragen-halfuurtje publieke tribune. De raadsstukken liggen vanaf heden tot aan de raadsvergadering voor de raadsleden tijdens kantuururen ter inzage.

Raadsnotulen | 1987 | | pagina 1