r Aan de leden van de raad eter gemeente Vlieland, Geacht raadslid, Overeenkomstig mijn eerder gedane aankondiging nodig ik u hiermee uit tot het bijwonen van een raadsvergadering, die zal worden gehouden op maandag 30 maart 1987 's avonds om acht uur in het gemeentehuis. In verband met de behandeling van de gemeente-begroting zal deze vergadering - na schorsing - op dinsdag 31 maart 1987 s avonds om acht uur worden voortgezet. De agenda voor deze vergadering gelieve u hierbij aan te treffen. De loco-burgmeester van Vlieland, I. -t'"O AGENDA 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Notulen. 4. Onderzoek geloofsbrieven tussentijds benoemd raadslid. 5. Standpuntbepaling ten aanzien van de door het raadslid de heer M.L. de Gorter ingediende motie inzake "Apartheid in Zuid Afrika". 6. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het nemen van een voorberei- dingsbesluit ten behoeve van een overslagstation. 7. Voorstel vein Burgemeester en wethouders tot verkoop van het pand Dorps straat 82. 8. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot vaststelling van subsidies Sociaal Cultureel Werk 1987. 9. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot benoeming van een lid in de coftmissie Natuur en Cultuur. 10. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het vaststellen van de Verorde ning Rekreatieve Bedrijfsvaartuigen". 11. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het vaststellen van een verorde ning ten behoeve van de huisvesting ambtenaren. 12. Oprichting van een Stichting ten behoeve van het zwembad "Flidunen" met voorstel van Burgemeester en wethouders. 13. Garantie geldlening ten behoeve van 13 wooneenheden in "De Uiterton", met voorstel van Burgemeester en wethouders 14. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de aanschaf van een nieuwe vuilnisauto. 15. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het oprichten van een Columbarium. -2- k *r*-M

Raadsnotulen | 1987 | | pagina 1