Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, Geacht raadslid, Hiermee nodig ik u uit tot het bijwonen van een openbare raadsvergadering, die zal worden gehouden op maandag 23 februari 1987 1 s avonds cm acht uur in het gemeentehuis. De loco-burgemeester van Vlieland, l.-burg. AGENDA 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Notulen van de vergadering van 26 januari en 10 februari 1987. 4. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het verlenen van eervol ontslag aan de heer A. Visser als ambtenaar van de Burgerlijke Stand. 5. Behandeling van de door de heer M.L. de Gorter ingediende ontwerp-motie inzake apartheid in Zuid-Afrika. 6. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het benoemen van een bestuurs lid in de Stichting Huisvesting Bejaarden Vlieland. 7. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot intrekking van het raadsbesluit van 22 december 1986 en het vaststellen van een (nieuwe) verordening op de heffing van reinigingsrechten. 8. Herziening erfpachtscvereenkcmsten, met voorstel van Burgemeester en wst- houders 9. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot wijziging van de "Regeling Beheerscommissie Natuur en Cultuur". IQ... Voorstel van Burgemeester en vasthouders tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het maken van een basisrioleringsplan. 11. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het benoemen van een lid en plaatsvervangend lid in respectievelijk de "Regioraad" en het "OLAF". 12. Voorstel van Burgemeester en wethouders tot het vaststellen van een ver ordening op het Godsdienstonderwijs. 13. Kredietmogelijkheid ten behoeve van huisvesting ambtenaren, met voorstel van Burgemeester en wethouders. 14. Wijziging ambtenaren-reglement met voorstel van Burgemeester en wethouders. 15. Rondvraag. 16. Sluiting. De raadsstukken liggen vanaf heden tot aan de vergadering tijdens de kantoor uren ter gemeentesecretarie voor de raadsleden ter inzage.

Raadsnotulen | 1987 | | pagina 1