Aan de leden van de raad der gemeente Vlieland, Geacht raadslid, Hiermee nodig ik u uit tot het bijwonen van een raadsvergadering die zal worden gehouden op maandag 26 januari 1987 's avonds om acht uur in het gemeentehuis. De Burgemeester van Vlie^anj., AGENDA 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Notulen van de vergadering van 18 december 1986 en 22 december 1986. 4. Voorstel van Burgemeester en Wethouders inzake de renovatie van 21 woningwetwoningen. 5. Standpuntbepaling inzake te verlenen bouwvergunning aan de heer G. Veenstra (dakkapel Dorpsstraat 142) met zienswijze van Burgemeester en Wethouders. 6. Benoeming in een vakature bestuur Stichting Huisvesting Bejaarden, met voor stel van Burgemeester en Wethouders. 7. Benoeming in een vakature bestuur Stichting Rekreatiebelangen Vlieland, met voorstel van Burgemeester en Wethouders. 8. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het beschikbaar stellen van een extra krediet ten behoeve van de openbare basisschool. 9. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van uitbreiding openbare verlichting langs voetbalveld» 10. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aankoop van een partij stenen en dakpannen. 11. Begrotingswijzigingen. 12. Rondvraag. 13. Afscheid Burgemeester A» Visser, in verband mét diens benoeming tot Burgemeester van Weesp ingaande 1 februari aanstaande. 14. Sluiting. De raadsstukken liggen - voor zoveel mogelijk vanaf heden tijdens de kantoor uren ter gemeentesecretarie ter inzage voor de raadsleden.

Raadsnotulen | 1987 | | pagina 1