NOTULEN VAN DE RAADSVERGADERING MAANDAG 28 JULI 1986 AANVANG: 20.00 uur. PLAATS: GEMEENTEHUIS. Aanwezig: de heer A. Visser, voorzitter de heer J.H. van Schuppen, wethouder de heer P.S. Tiekstra, wethouder mevrouw M.B. Kiewiet-Rutgers, de heer A. van Keulen, mevrouw T.A. Renier-Willems de heer M.L. de Gorter, mevrouw M.F. van Randen-Horjusraadsleden 1. Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet alle leden welkom. 2Ingekomen stukken en mededelingen Mededelingen De voorzitter deelt mede, dat met de horeca-eigenaars een proef heeft plaats gehad met betrekking tot het sluitingsuur. Gebleken is dat deze regeling aan leiding heeft gegeven tot veel klachten. Vandaag heeft overleg plaats gehad met de horeca-eigenaars en inmiddels is deze proef beeïndigd. Afgesproken is nu dat de zaken om 01.00 uur de deur sluiten en dat om 02.00 uur de horeca zaken zijn ontruimd. Eén en ander voorshands tot 15 augustus a.s. Ingekomen stukken 1. Koninklijk Besluit van 26 mei 1986, nummer 11, houdende de goedkeuring van de wijziging Legesverordening; 2. Besluit van Gedeputeerde Staten van Friesland, d.d. 3 juli 1986, nummers 31 en 3106, houdende respectievelijk de goedkeuring aan de gemeente begroting 1986 en de begroting 1986 van het gemeentelijk Woningbedrijf; 3. Een rapport van het accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, inzake de controle van de jaarrekening 1984 van de openbare bibliotheek Vlieland; 4. Een rapport van het accountantskantoor van Van Dien Co., inzake de controle van de jaarrekening van de N.V. Sportfondsen-Vlieland; 5. Het jaarverslag van het Overlegorgaan Nationaal Park in oprichting Schiermonnikoog; 6. Een nota inzake de organisatie welstandszorg in het kader van de nieuwe wet Gemeenschappelijke Regelingen; 7. Het Jongerenjaarverslag van het Nederlands Platform Internationaal Jongerenwerk. Burgemeester en wethouders stellen voor deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. -2-

Raadsnotulen | 1986 | | pagina 1