NOTULEN VAN DE RAADSVERGADERING MAANDAG 30 JUNI 1986 AANVANG: 20.00 UUR. PLAATS: GEMEENTEHUIS. Aanwezig: de heer A. Visser, voorzitter de heer J.H. van Schuppen, wethouder de heer P.S. Tiekstra, wethouder mevrouw M.B. Kiewiet-Rutgers de heer A. van Keulen, mevrouw T.A. Renier-Willems de heer M.L. de Gorter, mevrouw M.F. van Randen-Horjusraadsleden 1Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen stukken 1. Koninklijk Besluit van 11 april 1986, nummer 42, houdende de gedeeltelijke goedkeuring van het besluit van Gedeputeerde Staten van Friesland d.d. 15 februari 1982 tot goedkeuring van het bestemmingsplan "Oost-Vlieland, bebouwde kom" (raadsbesluit van 29 oktober 1980); 2. Een rapport van het accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, inzake de controle van de financiële administratie Algemene Dienst over het eerste kwartaal 1986; 3. Een rapport van het accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, inzake de controle van de jaarrekening 1984 van de Stichting Aan loophaven Vlieland; 4. Een afschrift van het besluit van de raad van de Regio Friesland-Noord van 8 april 1986, houdende de vaststelling van de eindwijziging van de begroting van de Districts Geneeskundige en Gezondheidsdienst, de vleeskeuringsdienst en de Regio Friesland-Noord voor het dienstjaar 1984 en de derde wijziging van de begroting van de Regio Friesland-Noord voor het dienstjaar 1986; 5. Het jaarverslag 1985 van de Stichting Sociaal Cultureel Werk Vlieland; 6. Het beleidsplan 1986 van de Stichting Sociaal Cultureel Werk Vlieland; 7. Een verzoek om subsidie van de voetgangersvereniging V.B.V. 8. Een schrijven van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Noordwest en Midden Friesland inzake de herbezetting van vrijgekomen arbeidsplaatsen; 9. Een notitie van Burgemeester en wethouders inzake kunststof kozijnen in het beschermde dorpsgezicht. Burgemeester en wethouders stellen voor om bovenstaande stukken voor kennisgeving aan te nemen. Voorts wijst de voorzitter erop, dat ten aanzien van het onder punt 1. genoemde in het bestemmingsplan is geschrapt. Dit was zo gering dat het nagenoeg ongeschonden is gebleven en door de Kroon is goedgekeurd. De heer Van Keulen merkt op dat in het onder punt 2. genoemde rapport van het Verificatiebureau staat dat de openbare leeszaal nog geen huur heeft betaald. De voorzitter wijst erop, dat op alle in het rapport genoemde punten aktie wordt ondernomen. -2-

Raadsnotulen | 1986 | | pagina 1