NOTULEN VAN DE RAADSVERGADERING D.D. 24 MAART 1986 AANVANG: 20.00 UUR. PLAATS: GEMEENTEHUIS Aanwezig: de heer A. Visser, voorzitter de heer W. Brandsma, wethouder de heer J.H. van Schuppen, wethouder de heer P. Stuivenga, mevrouw M.F. van Randen-Horjus, mevrouw A. Soolsma-Hoedemaker, De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet allen welkom. 2Ingekomen stukken en mededelingen Mededelingen a. De voorzitter deelt mede dat over het onderwijs aan de openbare basisschool zo juist informeel van gedachten is gewisseld. Dit heeft geresulteerd in een voor ieder bevredigende oplossing. Binnenkort zal dit ter kennis worden gebracht. Door de raadsleden zullen echter geen mededelingen vooraf worden gedaan, zo luidt de afspraak. j. Met betrekking tot het nog te sluiten convenant inzake de bootverbinding, heeft inmiddels een gesprek plaats gevonden met Rijkswaterstaat Leeuwarden. Daarbij is door het gemeentebestuur als eis gesteld dat daarbij bodemvoorzieningen die nen te worden gewaarborgd, zowel qua prijs als dienstverlening. Ook is daarbij gesproken over de nieuwe aanlanding. Aangedrongen is daarbij op realisering vóór het aanstaande seizoen. Ingekomen stukken 1. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland d.d. 31 januari 1986, nummers 593 en 594, respectievelijk houdende de goedkeuring aan de wijzigingen van de ge meente-begroting 1984, nummers 45 en 4 (raadsbesluit van 20 december 1985); 2. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland d.d. 31 januari 1986, nummers 595 tot en met 597, respectievelijk houdende de goedkeuring aan de wijzigingen van de gemeentebegroting 1985, nummers 27 tot en met 29 (raadsbesluit van 20 decesber 1985); 3. Een schrijven van Burgemeester en wethouders van Terschelling d.d. 25 februari 1986, houdende de mededeling dat de raad der gemeente Terschelling in zijn open bare vergadering van 9 januari 1986 overeenkomstig de motie van uw raad zijn afkeuring heeft uitgesproken ten aanzien van de gebezigde gang van zaken met betrekking tot de recente tariefsverhogingen van de rederij Doeksen. de heer P.S. Tiekstra, de heer H.T. Vesters, raadsleden de heer C.A. van de Woestijne, wnd.secretaris/notulist 1. Opening -2-

Raadsnotulen | 1986 | | pagina 1