NOTULEN VAN DE RAADSVERGADERING D.D. 6 MEI 1985 Aanvang2000 uur Plaats gemeentehuis Aanwezig: De heer A. Visser, voorzitter De heer W. Brandsma, wethouder De heer P. Stuivenga, De heer H.T. Westers, Mevrouw M.F. van Randen~Horjus Mevrouw A. Soolsma-Hoederaaker De heer P.S. Tiekstra, raadsleden De heer C.A. van de Woestijne, wndsecretaris Afwezig met kennisgeving: De heer J.H. van Schuppen, wethouder 1. Opening De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen stukken 1. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland, d.d. 14 maart 1985, nummer 5595, houdende de gedeeltelijke goedkeuring van het best mmingsplan bedrijfsterrein "Oosterseveld" 2. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland, d.d. 29 maart 1985, nummer 7174, houdende de verklaring van geen bezwaar tegen de tweede wijziging van de begro ting 1985, onder vermelding dat formele goedkeuring zal volgen zodra aan de be groting 1985 goedkeuring zal worden gehecht; 3. Een afschrift van een brief van het College van burgemeester en wethouders aan de firma Iedema, alhier, inzake diens offerte met betrekking tot de komst van het aardgas; 4. Een brief van de minister van Verkeer en Waterstaat, a.i.inzake het zee- kerende vermogen van de buitenste duinregei ter hoogte van de Noord-Oosthoek; 5. Een brief var de vereniging milieudefensie, inzake de inventarisatie van stand punten ten aanzien van nieuwe kerncentrales; 6. Een brief van mevrouw A. de Wolff-Cupido, alhier, inzake de bouw van een garage bij het pand Molenstraat 5, alsmede de beantwoording daarvan (in afschrift) door het College van burgemeester en wethouders. De heer Tiekstra stelt met betrekking tot punt 5 om hieraan adhesie te betuigen, zo lang geen goede verwerking van radio-actief afval ontbreekt, vindt hij dit een goede zaak. De voorzitter antwoordt, dat Burgemeester en wethouders hierover de zelfde mening hebben. De heer Stuivenga zegt deze mening niet te delen. -2-

Raadsnotulen | 1985 | | pagina 1