NOTULEN VAN DE RAADSVERGADERING D.D. 29 MAART 1985 Aanvang: 14.00 uur Plaats gemeentehuls Aanwezig; De heer A. Visser, voorzitter De heer W. Brandsma, wethouder De heer J.H. van Schuppen, wethouder De heer P. Stuivenga, De heer H.T. Westers, Mevrouw M.F. van Randen-Horjus Mevrouw A. Soolsma-Hoedemakerraadsleden De heer C.A. van de Woestijne, wnd.secretaris Afwezig De heer P.S. Tiekstra, raadslid 1. Opening De voorzitter opent om 14.00 uur de vergadex^ing en heet allen welkom. Vervolgens deelt hij mede. dat van de heer Tiekstra bericht van verhindering is ontvangen. 2. Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen stukken 1. Koninklijk Besluit van 1 februari 1985, nummer 1, houdende de goedkeuring van achtereenvolgens a. verordening op de heffing eh invordering van een belasting op honden; b. "Verordening rioolrecht"; c. "Verordening begrafenisrechten" d. verordening op de heffing en invordering van leges; e. verordening op de heffing en invordering van een woonforensenbelasting; f. "Verordening reinigingsheffingen"; g. "Verordening op de heffing en invordering van de belastingen op onroerend goed". zoals deze verordeningen zijn vastgesteld door de raad bij besluit van 12 december 1984, 2. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland, d.d. 31 januari 1985, nummer 24584, houdende de goedkeuring van begrotingswijziging nummer 3 voor het dienst jaar 1984 van het gemeentelijk Woningbedrijf; 3. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland, d.d. 31 januari 1985, nummer 01835, houdende de goedkeuring van de wijziging nummer 43 van de gemeente begroting voor het dienstjaar 1984; 4. Bericht van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State, houdende de uitspraak inzake T.F.J. Pronker versus gemeente Vlieland ca (Dorpsstraat 4-6"); 5. Eindrapport van de werkgroep T.S.M. -2-

Raadsnotulen | 1985 | | pagina 1