J Notulen van de raadsvergadering d.d. 27 november 1984 aanvang 20.00 uur plaats: gemeentehuis van Vlieland Aanwezig: A. Visser, voorzitter W. Brandsma, wethouder J.H. van Schuppen, wethouder H.T. Westers, P. Stuivenga, M.F. van Randen-Horjus, P.S. Tiekstra, raadsleden C.A. van de Woestijne, wnd. secretaris Afwezig (met kennisgeving): A. Soolsma-Hoedemaker 1. Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Ingekomen stukken en medelingen Medelingen De voorzitter deelt mede, dat conform de wens daartoe, vanuit de raad, Burgemeester en wethouders hebben besloten om een open gesprek met de raad te beleggen. Uit de destijds door de raad opgestelde prioriteitenlijst hebben zij voor dit gesprek de volgende onderwerpen gekozen: a. huisvesting gemeentesecretarie; b. overeenkomst met N.V. Sportfondsen Nederland. De datum hebben zij vastgesteld op 12 december 1984, waarbij dan 's avonds dit gesprek met de raad zal plaatsvinden en 's middags een raadsvergadering om 16.00 uur. De heer Tiekstra vraagt waarom de raadsvergadering om 16.00 uur is gepland. De voorzitter antwoordt, dat de raadsvergadering waarschijnlijk weinig tijd zal vragen omdat hier alleen belastingvoorstellen aan de orde zullen komen, terwijl het gesprek over de beide onderwerpen meer tijd zal vergen en boven dien het publiek waarschijnlijk 's avonds eerder gelegenheid heeft om hierbij aanwezig te zijn dan 's middags. Ingekomen stukken 1. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland, nummers 19110 tot en met 19114, houdende de goedkeuring op de begrotingswijzigingen 33, 34, 35, 37 en 38; 2. Bericht van de secretaris van de Raad van State, inzake het ter zitting verschijnen van een getuige in de zaak Bakker-Bruin versus de gemeente Vlieland; -2- T\

Raadsnotulen | 1984 | | pagina 1