Notulen van de raadsvergadering d.d. 29 oktober 1984 aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis van Vlieland Aanwezig: A. Visser, voorzitter W. Brandsma, wethouder J.H. van Schuppen, wethouder H.T. V/esters, P. Stuivenga, M.F. van Randen-Horjus, A. Soclsma-Hoedemaker, P.S. Tiekstra, raadsleden C.A. van de Woestijne, wnd. secretaris 1. Opening De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. 2- Ingekomen stukken en mededelingen Mededelingen De voorzitter deelt mede, dat er een brief is ontvangen van de bewoners van de "Midscheeps" over het grote vochtprobleem in deze woningen. Alhoewel dit nog niet in de vorm van een raadsvoorstel is gegoten, stellen Burgemeester en wethouders zich voor om de bewoners een tegemoetkoming toe te kennen in de stookkosten, waarbij de aannemer en de gemeente elk een gelijk aandeel be talen. Gedacht wordt hierbij aan een bedrag van 400,per woning. Dit zou dan neerkomen op een gemeentelijke bijdrage van (10 x 200, 2.000, Mevrouw Soolsma-Hoedemaker zegt dat hierover al in een vorige vergadering is gesproken', dit haci nu toch al een raadsvoorstel kunnen zijn. De voorzitter zegt dat dit niet mogelijk was, omdat de aannemer bij het overleg moest worden betrokken. De neer Westers is van mening, dat ook de bewoners bij dit over leg ware te betrekken. De~voorzitter antwoordt, dat Burgemeester en wethouders van hun voornemen schriftelijk mededeling zullen doen aan de bewoners. De heer Tiekstra zegt hierover nog wel een apart voorstel aan de raad tegemoet te willen zien /oorts deelt de voorzitter mede, dat van Defensie een mededeling is ontvangen, inzake het werpen van zware explosieven op 29 en 30 oktober 1984. Morgenavond is er voorlichtingsbijeenkomst, inzake het ontwerp-bestemmingsplan "/addenzee"Tot nu toe moet evenwel geconstateerd worden dat maar weinig inwoners belangstelling voor het plan tonen. Tot slot deelt de voorzitter mede, dat met Defensie een regeling is getroffen, inzake de beperking van overlast van schietoefeningen. Het komende jaar, zal in de herfst- en kerstvakantie niet worden geschoten door het Cavalerie Schiet kamp. -2- 1 i

Raadsnotulen | 1984 | | pagina 1