Notulen van de raadsvergadering d.d. 17 september 1984 aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis van Vlieland Aanwezig: A. Visser, burgemeester (voorzitter) W. Brandsma, wethouder J.H. van Schuppenwethouder C.A. van de Woestijne, wnd. secretaris H.T. Westers, P. Stuivenga, M.F. van Randen-Horjus, A. Soolsma-Hoedemaker, P.S. Tiekstra, raadsleden De voorzitter opent 's avonds om 8 uur de vergadering en heet allen we1 kom. 2. Ingekomen stukken en mededelingen Mededelingen De voorzitter deelt mede: a. dat het in het voornemen ligt van het College van burgemeester en wethou ders om medio oktober aanstaande te starten met een informele inspraak procedure voor het ontwerp-bestemmingsplan "Waddenzee"; b. dat er onderhandelingen zijn met Rijkswaterstaat die zullen moeten leiden tot een maximaal tonnage voor motorvoertuigen op de wegen van Vlieland. Motorvoertuigen die zwaarder zijn, zullen ontheffing moeten aanvrager: c. dat er een telex is ontvangen van Defensie met de mededeling dat er explo sieven zullen worden afgegooid op de "Vliehors" op 19 en 20 september aan staande; d. dat het zwembad qua inkomsten voortreffelijk loopt. Gebleken is zijns in ziens, dat de overlegstructuur kampeerterrein/aanloophaven en horeca-onder- nemers wel vruchten afwerpt. Wellicht dat ook de overige hotelhouders nu mee zullen gaan doen; e. dat de zienswijze van Burgemeester en wethouders met betrekking tot een vaste vergaderdatum voor de raad erop neerkomt, dat wel steeds een vaste daium wordt vastgesteld, maar dat de dagen daarbij zullen wisselen. Zo zal de eerstkomende vergadering plaatsvinden op dinsdag 16 oktober en de daaropvolgende op woensdag 14 november. Alleen de maandagen geeft naar net ooro^el van Burgemeester en wethouders toch wel moeilijkheden, zo is Burgemeester en wethouders gebleken. 1. Opening -2-

Raadsnotulen | 1984 | | pagina 1