Notulen van de raadsvergadering d.d. 30 juli 1984 aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis van Vlieland Aanwezig: A. Visser, burgemeester (voorzitter) W. Brandsma (wethouder) C.A. van de Woestijne (wnd. secretaris) A. Soolsma-Hoedernaker M.F. van Randen-Horius H.T. Westers J.H. van Schuppen, raadsleden Afwezig met kennisgeving: P. Stuivenga P.S. Tiekstraraadsleden 1. Opening De voorzitter opent om 19.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Verkiezing van een wethouder De heer Westers zegt namens zijn fractie de heer Van Schuppen als kandidaat te stellen. Mevrouw Soolsma en de heer Brandsma zeggen deze kandidatuur te ondersteunen De heer Van Schuppen zegt - alvorens tot verkiezing wordt overgegaan - gaarne nog enige woorden tot de raad te willen richten. Spreker zegt geen politieke scholing of iets dergelijks te hebben gehad, zodat hij wellicht niet zo goed opgewassen is tegen deze problemen als zijn voorgangster. Er is overleg geweest met Burgemeester en wethouders over de invulling van werk tijden en dergelijtce en hij zal zijn best doen in deze, voor hem nieuwe, functie. Wel wil'hij ervoor waarschuwen, dat hij erg lastig kan zijn, wanneer men kromme dingen probeert recht te praten bij hem. Ten aanzien van zijn in de vorige vergadering genoemde brief kan hij mededelen, dat hiervan veel punten zijn vervallen, aangezien hier reeds werd voorzien bij wet of verorde ning. Bij zijn beleid wil hij de fracties van de raad zoveel mogelijk betrek ken en ook het ambtelijk apparaat. Hij is tegen het houden van een zoge naamde "naraad", waarin soms zaken worden besproken, die dan later blijken te zijn geschied. Voorts zou hij gaarne de bewuste brief in de notulen zien opgenomen. De voorzitter antwoordt hierop, dat tijdens de raadsvergaderingen alleen het gesprokene wordt genotuleerd. -2-

Raadsnotulen | 1984 | | pagina 1