Notulen van de raadsvergadering d.d. 26 juli 1984 aanvang 17.00 uur in het gemeentehuis van Vlieland tanwezig: A. Visser, burgemeester (voorzitter) W. Brandsma, wethouder C.A. van de Woestijne, wnd. secretaris A. Soolsma-Hoedemaker M.F. van Randen-Horjus P. Stuivenga J.H. van Schuppen H.T. Westers Afwezig met kennisgeving: P.S. Tiekstra 1. Opening De voorzitter opent om 17.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Beëdiging nieuw-benoemde raadsleden Nu de geloofsbrieven onherroepelijk zijn goedgekeurd kan worden overgegaan tot de beëdiging, aldus de voorzitter. Nadat beiden hebben verklaard de eed te zullen afleggen, leggen zij vervol gens in handen van de voorzitter de voorgeschreven eden af. 3. Verkiezing van een wethouder Van de gelegenheid tot het maken van algemene opmerkingen maakt mevrouw A. Soolsma-Hoedemaker gebruik. Zij zegt een brief te hebben ontvangen van de heer Van Schuppen, waarin hij voorwaarden stelt bij het aanvaarden van het wethouderschap. Zij heeft echter nog niet de tijd gehad om dit met haar frac tie door te nemen. Toch acht zij dit stuk dermate belangrijk, dat zij eerst na overleg met de fractie hierover wenst deel te nemen aan een eventuele verkie zing van de heer Van Schuppen. De voorzitter antwoordt, dat de heer Van Schuppen in deze brief - van de in- ïïoud waarvan hij vanmiddag kennis kon nemen - eigenlijk alleen maar zijn voornemen bekend maakt. De heer Brandsma merkt op, dat hij zich niet gebonden voelt aan het gestelde deze brief. De heer Van Schuppen zegt wel te kunnen brgrijpen, dat de tijd wel erg kort ïs, maar hij wil toch graag eerst eenstemmigheid ten aanzien van deze brief alvorens het wethouderschap te aanvaarden. Men moet het echter niet zien, dat hij voorwaarden stelt. Mevrouw Soolsma vindt het een foute start met stukken waarvoor men maar twee dagen de tijd krijgt. -2-

Raadsnotulen | 1984 | | pagina 1