Notulen van de raadsvergadering d.d. 18 juli 1984 aanvang 17.15 in het gemeentehuis van Vlieland A. Visser, voorzitter W. Brandsma, wethouder A.A. de Bie P. Stuivenga M.F. van Randen-Horjus A. Soolsma-Hoedemaker raadsleden afwezig met kennisgeving P.S. Tiekstra 1» Opening De voorzitter opent om 17.15 uur de vergadering en heet allen welkom. Ver volgens verzoekt hij 'allen om te willen opstaan om in stilte het overlijden van mevrouw H. van Dijk-Pos te herdenken. 2. Onderzoek geloofsbrieven van de nieuw benoemde raadsleden De heer Stuivenga zegt, dat de raad het onderzoek aan zich heeft gehouden en dat hij als rapporteur optreedt. Ten aanzien van de geloofsbrieven van de heer Van Schuppen wordt opgemerkt, dat uit het formulier ten aanzien van de uitoefening van openbare betrekkin gen niet helemaal uit de verf komt of dit nu wel of niet het geval is. Bij de geloofsbrieven van de heer Westers worden twee adressen gehanteerd, namelijk Havenweg 1 en Dorpsstraat 63- Voor het overige worden de geloofsbrieven in orde bevonden. De voorzitter concludeert hieruit dat er geen bezwaar bestaat tegen de toe lating van de nieuw benoemde raadsleden; de heer H.T. Westers en de heer J.H. van Schuppea. 3. Sluiting Alvorens hiertoe over te gaan richt de voorzitter zich nog met enkele woorden tot het scheidend raadslid, de heer De Bie. De voorzitter zegt het jammer te vinden dat de heer De Bie heeft besloten om zijn zittingsperiode te bekorten. Namens het College dankt hij de heer De Bie voor zijn inspanning in diverse situaties, zoals bijvoorbeeld in de raadscommissies, waarin hij zitting heeft gehad. Pe heer De Bie antwoordt, dat hij - ter voorkoming van misverstanden - wel ^it benadrukken, dat hij zijn besluit tot net nemen van ontslag al ruim twee baanden geleden vaststond. Hierna, niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter om 17.35 uur de vergadering. Aldus vastgesteld door de raad der gemgente Vlieland in zijn van 17 september 1984

Raadsnotulen | 1984 | | pagina 1