Notulen van de raadsvergadering d.d. 14 mei 1984 aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis van Vlieland Aanwezig: A. Visser, voorzitter W. Brandsma, wethouder H. van Dijk-Pos, wethouder A.A. de Bie P. Stuivenga M.F. van Randen-Horjus fci A. Soolsma-Hoedemaker P.S. Tiekstra, raadsleden 1. Opening De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Notulen van de vergaderingen d.d. 31 januari en 29 februari 1984 De heer Tiekstra merkt met betrekking tot de notulen van 31 januari op, dat [op bladzijde 2 staat vermeld dat hij zou hebben gezegd, dat de kwestie met Pronker met Burgemeester en wethouders zou moeten worden uitgepraat. Hij heeft echter gezegd met het gemeentebestuur. Besloten wordt deze wijziging in de tekst aan te brengenVervolgens worden de notulen van 31 januari 1984 vastgesteld. Voorts vraagt de heer Tiekstra naar de stand van zaken betreffende het onderhoud van grafzerken door de dienst Gemeentewerken. De voorzitter antwoordt, dat hieromtrent nog contact wordt opgenomen met de dienst Gemeentewerken. Mevrouw Soolsma vraagt of er na deze raadsvergadering nog een gesprek kan plaatsvinden met de heer 'ronker, want laatstgenoemde gaat namelijk op lorte termijn weg van het eiland. De voorzitter zet uiteen, dat het niet aan Burgemeester en wethouders ligt, dat de afspraken met de heer Pronker steeds weer opschuiven. Vervolgens worden de notulen van 29 februari onveranderd vastgesteld onder dankzegging aan de samensteller. 3. Ingekomen stukken en mededelingen jngekomen stukken 1. Koninklijk Besluit, d.d. 21 februari 1984, nr. 11, houdende de goedkeuring van de Verordening reinigingsheffingen en de wijziging verordening hondenbelasting -2- r r

Raadsnotulen | 1984 | | pagina 1